Kolový nakladač | Wienerberger

ŘIDIČ KOLOVÉHO NAKLADAČE – KOSTELEC NAD ORLICÍ

Hledáme kolegu na pozici řidič kolového nakladače pro náš výrobní závod v Kostelci nad Orlicí.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici řidiče kolového nakladače v Kostelci nad Orlicí.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude zajišťování zásoby materiálu pro plynulý chod výroby pomocí kolového nakladače, údržba svěřeného zařízení, vedení provozní evidence svěřeného zařízení, podpora provozu v případě řešení vzniklých problémů.

  • Chcete se stát součástí úspěšné firmy?
  • Vyhovuje Vám práce v 8-hodinových směnách a nepřetržitý provoz?

OČEKÁVÁME

  • min. vyučení (technického směru výhodou)
  • strojnický průkaz na kolový nakladač se spalovacím motorem (lze obnovit)
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • praxe v obsluze stavebních strojů výhodou

NABÍZÍME - náborový příspěvek 30.000 Kč

  • nástupní mzda 30.000 - 32.000 Kč /měs. (brutto)
  • práci na dvě směny v režimu 4 dny ranní (6:00 - 14:30) - 2 dny volno - 4 dny odpolední (17:00 - 1:30) - 2 dny volno atd. (nepřetržitý provoz - soboty, neděle, svátky)
  • nástup možný okamžitě
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení a možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu (po 1. roce), příspěvky na penzijní připojištění 1.500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech