Forklift  driver picking up clay block pallet

ŘIDIČ VZV CHYSTAČ - HRANICE

Hledáme kolegu na pozici řidič VZV - chystač pro výrobní závod v Hranicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici řidič VZV - chystač pro výrobní závod v Hranicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude chystání, příprava (balení) palet,  manipulace s břemeny.

Chcete pracovat v tradičním cihlářském průmyslu?
Máte platný průkaz VZV?

OČEKÁVÁME

  • SOU s výučním listem
  • Průkaz VZV
  • Znalost stavebních materiálů výhodou

NABÍZÍME

  • mzdu 20 000 – 25 000 Kč
  • zázemí stabilní společnosti v tradičním cihlářském odvětví
  • zaškolení
  • možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil: 603144902.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech