Plant managers inspecting hand made clay roof tiles

SMĚNOVÝ MISTR - HRANICE

Hledáme kolegu na pozici směnový mistr v Hranicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici Směnový mistr pro výrobní závod v Hranicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude vedení a odpovědnost ve své směně za plynulost výroby, jejího výkonu a kvalitu výrobků.

  • Umíte převzít zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce?
  • Chcete, aby vaše mzda odpovídala kvalitě a objemu vaší práce?
  • Nevadí Vám práce na směny a o víkendech?

OČEKÁVÁME

  • vzdělání SŠ, SOŠ, SOU s technickým zaměřením
  • obecnou znalost výrobních procesů
  • praxe ve výrobním průmyslu
  • praxe na vedoucí pozici
  • praxe ve vedení výrobního týmu výhodou
  • znalost principů štíhlé výroby (LEAN)
  • komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC - Outlook, MS Office, Teams, OneNote
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

NABÍZÍME

  • mzdu 45000 - 50 000 Kč
  • rozmanitou práci v tradičním průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti, jedničky v oboru
  • zaškolení, možnost osobního rozvoje a profesního růstu, individuální přístup
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity společnosti – 25 dnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.
  • termín nástupu od 1.3.2022

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: lenka.kunzova@wienerberger.com, Lenka Kunzová, mobil:  603 144 902.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech