Packaging foil for Terca brick pallet, Fast Forward Procurement

STROJNÍK CIHLÁŘSKÉ VÝROBY - HOLICE

Hledáme kolegu na pozici strojník cihlářské výroby pro výrobní závod v Holicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici strojník cihlářské výroby pro výrobní závod v Holicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude obsluha plně automatizovaných strojů na výrobu cihlářských výrobků.

Chcete pracovat v tradičním cihlářském odvětví?
Nevadí Vám nepřetržitý provoz?

OČEKÁVÁME

  • samostatnost a zodpovědnost
  • SOU – elektro nebo strojní výhodou

NABÍZÍME

  • mzdu až 35.000 Kč
  • náborový příspěvek 30.000 Kč
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavel.skalak@wienerberger.com, Pavel Skalák, tel.+420 702 296 888.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech