Plant managers inspecting hand made clay roof tiles

VEDOUCÍ EXPEDICE - HOLICE

Hledáme kolegu na pozici vedoucí expedice pro výrobní závod v Holicích.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici vedoucí expedice pro závod v Holicích.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce je zajistit plynulost logistiky finálních výrobků a palet v souladu s požadavky zákazníků, požadavky závodu a oddělení SCM, a to při dodržení standardních operačních postupů, procesů a zásad BOZP a životního prostředí.

Nedílnou součástí pracovní náplně je:

  • dodržování norem v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Ve spolupráci s ostatními pracovníky identifikovat případné problémy v oblasti BOZP a aktivně se podílet na jejich odstranění.
  • prosazovat lean myšlení/PIP+ a aktivně hledat způsoby, jak zlepšit efektivitu.
  • aktivně řídit, rozvíjet a motivovat směnný provoz expedientů tak, aby bylo možné plnit úkoly a dosáhnout stanovených cílů.
  • provádět každodenní prohlídky GEMBA.

OČEKÁVÁME

  • chuť a vnitřní motivaci k uvedené práci
  • vzdělání či zkušenosti z expedice
  • znalost práce na PC (MS Office)

NABÍZÍME

  • možnost spoluvytvářet standardy společnosti v úzké spolupráci s vedením závodu
  • mzdu 30 – 35 000 Kč hrubého za měsíc
  • zaškolení a podporu z centrály společnosti
  • možnost profesního růstu
  • Benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech