Plant managers inspecting hand made clay roof tiles

VEDOUCÍ VYROBY - NOVOSEDLY

Hledáme kolegu na pozici vedoucí výroby pro závod v Novosedlech.

Baví Vás výroba a práce s lidmi?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení. Do naší party nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Vedoucí výroby (ž/m)

  • Věříte, že pálené cihly a střešní tašky jsou tím správným materiálem?
  • Chcete se aktivně podílet na výrobě plněných cihel a být přirozeným leaderem týmu?
  • Je pro Vás bezpečnost práce na prvním místě?

NÁPLŇ PRÁCE

Vedení týmu 15 pracovníků ve výrobě se směnným provozem s cílem zajistit splnění hlavních cílů z hlediska výkonu a kvality. Nezbytnou součástí náplně práce je, aby všichni pracovníci byli plně proškoleni a dodržovali kulturu v souladu s heslem „bezpečnost na prvním místě“.

Součástí náplně práce je i neustálé zlepšování procesů, kontrola dodržování postupů, spolupráce s údržbou, identifikace potenciálu a rozvoj pracovníků.

OČEKÁVÁME

  • motivaci pro práci v kolektivu, osobní odpovědnost a schopnost spolupracovat
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost plánovat
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost relevantních a aktuálních právních předpisů v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví a životního prostředí
  • znalost procesů a nástrojů štíhlé výroby
  • angličtinu na úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci
  • velmi dobrý a výkonný tým
  • pomoc při zaškolení a odborný růst
  • zázemí stabilní společnosti
  • benefity společnosti: 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma Wienerberger si váží svých zaměstnanců, zajišťuje jim potřebné vybavení a vzdělávání.

Chcete-li být užitečný/á našemu výrobnímu týmu a našim zákazníkům, pak pošlete svou žádost se strukturovaným životopisem na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel. +420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech