Podklad pro navrhování - 16. vydání - ilustrační foto
Grafika na web WTS

Nová tiskovina – Podklad pro navrhování, 16. vydání

23. 11. 2020
Vydali jsme velice zajímavou a rozsáhlou tiskovinu, která by neměla chybět žádnému projektantovi na stole, ale samozřejmě nalezne uplatnění i u dalších profesí ve stavebnictví. Pro společnost Wienerberger je tahle tiskovina „biblí“ v rámci navrhování v systému Porotherm. O jaké tiskovině je tedy řeč? Jde o náš tradiční Podklad pro navrhování, tentokrát již 16. vydání, na kterém intenzivně pracovalo naše celé produktové oddělení.

Grafika na web WTS

Podklad pro navrhování - 16. vydání

Jaké změny například naleznete v tomhle novém vydání, které čítá 245 stran? S aktualizací produktového portfolia jsme vyřadili některé produkty. Ty v tomhle vydání již nenaleznete. Naopak zde naleznete naše nové produkty, jako např. broušené cihelné bloky s minerální izolací Porotherm TB Profi, které vynikají svou vyšší únosností, proto je možné jejich využití pro vícepodlažní budovy. K aktualizacím došlo např. i v kapitole Kotvení do zdiva, či jsme rozšířili tabulku pro vnitřní nosné stěny s požadavkem na ochranu proti hluku do dvou nových tabulek, a to dle použití akustického zdiva Porotherm AKU nebo Porotherm AKU Profi a Profi Dryfix. 

V případě jakýchkoliv dotazů k provádění či technickým detailům se neváhejte obrátit na naše technické poradce a oblastní manažery pro zdivo

Podklad pro navrhování (ke stažení)

Grafika na web WTS
Podklad pro navrhování - 16. vydání - ilustrační foto
Grafika na web WTS

Další novinky

Více zde

Naše produkty

Projděte si katalog pálené střešní krytiny Tondach, cihelných bloků Porotherm, lícového zdiva Terca nebo cihlové dlažby Penter.

Kontaktujte nás

Máte dotazy týkající se našich produktů?
Potřebujete poradit s výběrem, nákupem nebo realizací našich stavebních materiálů?
 

Stáhněte si dokumenty

Hledáte informace k našim páleným cihlám, fasádním cihlám, keramickým taškám, nebo dlažbě?

Více referenčních projektů