Stavební firma roku 2017

Stavební firma roku 2017

22. 10. 2018
Společnosti Wienerberger s.r.o. byla udělena cena ,,Stavební firma roku 2017".

Toto ocenění jsme obdrželi v rámci soutěže, kterou již od roku 2006 pořádá Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou Českého vysokého učení technického v Praze a Stavební fakultou Vysokého učení technického v Brně. Toto prestižní ocenění převzal dne 3. 10. 2018 v Betlémské kapli v Praze Ing. Luděk Bárta, jednatel společnosti. Společnost Wienerberger získala tento titul poprvé v  historii.

 

Soutěž, do které se mohou přihlásit všechny stavební firmy, které jsou českými právními subjekty, je rozdělena do třech kategorií. Společnost Wienerberger soutěžila v kategorii nad 200 zaměstnanců, kde úspěšně konkurovala dalším významným subjektům českého stavebního trhu.. Porota ocenila zejména přístup společnosti k inovacím, podporu BIM a koncepci stavby e4 domů.

 

 

Soutěž o titul Stavební firma roku umožňuje vstup přihlášeného subjektu do společenství renomovaných a perspektivních stavebních firem a možnost aktivně se podílet na vývoji a budoucnosti stavebního sektoru.

Předání ceny Stavební firma roku 2017

 

 

 

Jak vám můžeme pomoci?

Naše produkty

Projděte si katalog pálené střešní krytiny Tondach, cihelných bloků Porotherm, lícového zdiva Terca nebo cihlové dlažby Penter.

Kontaktujte nás

Máte dotazy týkající se našich produktů?
Potřebujete poradit s výběrem, nákupem nebo realizací našich stavebních materiálů?
 

Stáhněte si dokumenty

Hledáte informace k našim páleným cihlám, fasádním cihlám, keramickým taškám, nebo dlažbě?

Více referenčních projektů