Brick Award 2018 - Terra Cotta Studio, Photo:  Oki Hiroyuki
Výstava Střechy Praha 2019 - ocenění zlatá taška - Tondach - veletrhy

Wienerberger startuje veletržní sezónu (pozvánka)

21. 01. 2019
Přední výrobce keramických stavebních materiálů, Wienerberger s.r.o., zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní a stavební sezóny 2019.

 

Přední výrobce keramických stavebních materiálů, Wienerberger s.r.o., zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své expozice v rámci veletržní a stavební sezóny 2019. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství týkající se cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach a lícového zdiva Terca jsou připraveny na veletrzích Infoterma Ostrava, For Pasiv a Střechy Praha. Mimo těchto výstavních akcí lze během roku 2019 nalézt značky Porotherm, Tondach a Terca na dalších deseti výstavách v České republice.

Expozici společnosti Wienerberger lze navštívit na:

 

Veletrh Infoterma Ostrava

Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava

Termín: 21. – 24. ledna 2019

hala NA1, expozice č. 047

 

Veletrh For Pasiv

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha

Termín: 7. – 9. února 2019

hala č. 2, stánek 2A11

 

Střechy Praha

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha

Termín: 7. – 9. února 2019

hala č. 3, stánek 301

 

 

Stěžejním tématem v expozicích Wienerberger na veletrzích Infoterma Ostrava a For Pasiv bude koncept keramického domu e4, který přináší ucelené řešení pro stavbu moderního rodinného domu s využitím keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca. „Koncept e4 domu je v podstatě návodem, jak společně s námi postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie bez zbytečných starostí. Investičně výhodný dům je z pálených materiálů, což zákazníkovi zaručí zdravý a krásný domov,“ dodává Ing. Roman Busta, MBA, obchodní ředitel společnosti Wienerberger. Pod zastřešující značkou Wienerberger bude dále prezentováno produktové portfolio cihel a vodorovných konstrukčních systémů Porotherm a střešních tašek Tondach právě pro domy e4. „V naší expozici se budeme věnovat také stále významnějšímu tématu akustického komfortu u rodinných domů a seznámíme investory s kompletní řadou akustických cihel AKU Profi,“ dodává Ing. Busta. Portfolio české pálené střešní krytiny Tondach se odprezentuje zejména novými povrchy střešních tašek, a to jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. 

 

Odborná veřejnost a investoři zaměřující se na oblast střech jsou srdečně zváni do zbrusu nové expozice značky Tondach v rámci specializovaného veletrhu Střechy Praha. Značka Tondach představí zejména produkty, služby a technologie pro realizaci moderní střechy„Jdeme s dobou a nabízíme pálené tašky v nejnovějších „trendy“ barvách. Příkladem je taška Stodo 12 v šedé engobě. Zároveň ale nezapomínáme ani na tradice a obohacujeme také klasické tašky jako Brněnka, kterou nyní nabízíme také v nových odstínech a kvalitě,“ vysvětluje Ing. Hynek Stančík, PhD., produktmanažer značky Tondach. Velkou pozornost bude v rámci veletrhu Střechy Praha značka Tondach věnovat správné skladbě střechy a systémovému řešení. Kromě novinek návštěvníci expozice mohou zhlédnout vystoupení Keramorchestru. Toto uskupení hraje na hudební nástroje vytvořené z keramických stavebních materiálů značek Tondach a Porotherm, čímž se také zapsalo do České knihy rekordů.

 

 

 

Společnost Wienerberger s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích je největším výrobcem pálených cihel v ČR. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás. Její portfolio na trhu v ČR nyní zahrnuje zdicí systém Porotherm, obkladové a lícové cihly Terca, keramickou dlažbu Penter a pálenou střešní krytinu Tondach. Wienerberger s.r.o. je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálených střešních krytin v Evropě. Více informací na www.wienerberger.cz

Společnost Wienerberger s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích je největším výrobcem pálených cihel v ČR. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás. Její portfolio na trhu v ČR nyní zahrnuje zdicí systém Porotherm, obkladové a lícové cihly Terca, keramickou dlažbu Penter a pálenou střešní krytinu Tondach. Wienerberger s.r.o., je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálených střešních krytin v Evropě. Více informací na www.wienerberger.cz