Male and female project manager collaborating in front of computer screen at office

REFERENT CENTRA ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK (Ž/M)

Komunikujete rádi se zákazníky? Umíte zvládat i stresové situace? Baví Vás zpracovávat více činností najednou?
Pokud ano, pak jste možná vy, kterého k nám hledáme!

CO VÁS U NÁS ČEKÁ

Příjem a zpracování objednávek od smluvních partnerů (stavebnin), zpracování zakázek a jejich správa v systému SAP, denní komunikace se zákazníky.

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • středoškolské vzdělání
  • prozákaznický přístup
  • znalost nástrojů z řady MS Office

PROČ SI VYBRAT NÁS

Jsme na trhu v ČR více jak 30 let, celosvětově společnost Wienerberger oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás stabilní náplň práce, budete součástí úspěšného týmu kolegů, kteří se podílí na pracování objednávek zdícího systému Porotherm.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie a multisport karta za 250 Kč/měsíc, kvartální bonusy, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešními taškami smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží

Employer branding

Zašlete nám životopis

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: barbora.krejcova@wienerberger.com, Barbora Krejčová, tel.+420 383 826 440.

Ostatní nabízené pozice na centrálu v Českých Budějovicích