Muž elektrikář stojící u elektro skříňky opravující elektrické kabely na hlavě s červenou helmou

ABSOLVENTI ELEKTRIKÁŘI

Hledáme absolventy nebo juniorní kandidáty na pozici provozního elektrikáře do našich výrobních závodů po celé České republice.

Hledáte práci, kde budete moci uplatnit své získané znalosti?

Společnost Wienerberger je výrobcem cihelného systému Porotherm, střešních tašek Tondach, lícových cihel a obkladových pásků Terca a cihlové dlažby Penter. Smyslem naší práce je pomáhat lidem plnit sen o dobrém bydlení.

Do našich výrobních závodů po celé České republice hledáme absolventy nebo juniorní kandidáty na pozici

Provozní elektrikář

Náplní práce bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy elektrických částí strojů, analýzy problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby, krátkodobé střídání na vybraných pracovištích. 

CO JE NUTNÉ MÍT, ABYSTE MOHLI USPĚT

  • zájem o elektro obor
  • chuť poznat všechny výrobní procesy a stroje
  • odpovědnost za provedenou práci a aktivní přístup k řešení problémů
  • ukončené vzdělání v elektro oboru
  • platnou vyhlášku 50 

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Dobře tě zaučíme a dobře ti zaplatíme!

Jsme na trhu v České republice jsme již 30 let, celosvětově společnost Wienerberger oslavila již 200 let od svého založení. Najdete u nás malý kolektiv a v něm mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká vás různorodá náplň práce a rozvoj v oblasti elektro.

V oblasti dalších benefitů vás u nás čeká mimo dobrého šéfa také 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, firemní akce, právní poradenství, aj.

Rádi přivítáme někoho, komu dává práce ve stavebnictví s cihlami a střešní krytinou smysl a vidí, že na kvalitě výrobků záleží. 

Digitalisation process at Wienerberger

Zašlete nám životopis

Pokud Vás práce u nás zaujala, podívejte se na naše video z výroby a pak nám pošlete váš strukturovaný životopis včetně telefonického kontaktu na email: barbora.krejcova@wienerberger.com.

Ostatní nabízené pozice pro studenty a absolventy