Factory worker inspecting insulation filled clay block coming out of filling station, Fast Forward Manufacturing Excellence

DĚLNÍK KERAMICKÉ VÝROBY - HOLICE

Hledáme kolegu na pozici dělník keramické výroby do cihelny Porotherm v Holicích u Pardubic.

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha přidělené plně automatizované výrobní linky, strojů a dalších zařízení v závodě
  • kontrola a třídění výrobků
  • práce je variabilní podle konkrétního stanoviště

OČEKÁVÁME

  • výuční list
  • samostatnost, pracovitost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pečlivost a spolehlivost

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria moje Benefity od Sodexo
  • Multisport kartu
  • 13. mzdu
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění 1.500 Kč/ měsíc
  • 50% příplatky za práci o víkendu
  • zaměstnanecké slevy na produkty

V Čechách působíme déle než 30 let a celosvětově Wienerberger oslavil 200 let od svého založení. Po ČR máme 16 výrobních závodů a najdete u nás mnoho loajálních a zajímavých lidí. Čeká Vás zajímavá práce.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel. +420 724 461 368.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech