PROCESNÍ TECHNIK - STOD

Chcete se aktivně podílet na zlepšování procesů a prostředí ve výrobním závodě? Hledáme kolegu na pozici procesní technik pro výrobní závod ve Stodu.

Do závodu ve Stodu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Procesní technik

NÁPLŇ PRÁCE

  • podpora závodu při neustálém zlepšování procesů na základě metodiky z Wienerberger AG ve Vídni
  • podpora, školení a odborné vedení skupin zaměstnanců
  • vytváření kultury neustálého zlepšování
  • kvantifikování výsledků a dopad lean činností; sledování úspor a
  • interní audity FPC a ISO 9001

POŽADUJEME

  • znalost řízení výroby
  • praxi v práci s lean nástroji a postupy (5S, , Kaizen, 7 Wastes, Paretův princip apod.)
  • znalost projektového řízení
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat napříč společností
  • znalost práce na PC
  • komunikativní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • 13. mzdu
  • benefitní systém cafeterie – Sodexo
  • Multisportkarta
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvky na stravování
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel. +420 724 461 368.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech