Forklift  driver picking up clay block pallet

SKLADNÍK A ŘIDIČ VZV - STOD

Hledáme kolegu na pozici skladník a řidič VZV pro výrobní závod ve Stodu.

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Možná hledáme právě vás na pozici skladník a řidič VZV pro výrobní závod ve Stodu.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude kompletace zakázek, nakládka zboží pro zákazníka (expedice).

Chcete pracovat v tradičním cihlářském odvětví?

Bavilo by Vás jezdit s VZV?

OČEKÁVÁME

  • spolehlivost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B,
  • oprávnění k řízení VZV výhodou
  • výuční list

NABÍZÍME - příspěvek za doporučení 30 000 Kč

  • mzdu 26.000 – 28.000 Kč
  • možnost získání oprávnění k obsluze VZV
  • práci v jednosměnném provozu (PO-PÁ)
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, benefitní systém cafeterie, Multisport kartu, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel. +420 724 461 368.

anebo vyplňte formulář

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech