Plant managers inspecting hand made clay roof tiles

SPECIALISTA TPM - TÝN NAD VLTAVOU

Hledáme kolegu na pozici specialista TPM do závodu v Týně nad Vltavou.

Víte, co znamená zkratka TPM a setkal/a jste se s tímto konceptem v praxi?
Máte zkušenosti z údržby a chuť se věnovat inovativním projektům?

NÁPLŇ PRÁCE

  • implementace a udržování procesu Total Productive Maintenance ve výrobním závodě
  • analýza spolehlivosti výrobních zařízení s ohledem na náklady a prostoje
  • zpracovávání postupů údržby a dokumentace pro údržbu strojů
  • plánování pravidelné i preventivní údržby strojů včetně kontroly provádění
  • navrhování opatření na optimalizaci strojního vybavení s ohledem na zvyšování kvality a výkonu
  • spolupráce s nákupem při zajištění potřebných náhradních dílů
  • spolupráce s centrálním managerem TPM a procesním týmem

OČEKÁVÁME

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru, strojírenství je velkou výhodou
  • analytické myšlení a schopnost práce s daty
  • pokročilou znalost MS Office, především Excel
  • orientaci v principech štíhlé výroby, 5S atd. výhodou

NABÍZÍME

  • smysluplnou práci a jistotu stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvky na penzijní připojištění 1.500 Kč/měsíc
  • Sodexo cafeterii
  • Multisport kartu
  • investici do vašeho rozvoje a vzdělávání – chceme váš růst
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příspěvky na stravování

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám strukturovaný životopis na email: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel.: 724 461 368.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech