Worker in laboratory with clay samples in foreground

ZÁMEČNÍK - TÝN NAD VLTAVOU

Hledáme kolegu na pozici zámečníka pro výrobní závod v Týně nad Vltavou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • základní preventivní strojní údržba všech strojů
  • provádění malých, středních i generálních oprav
  • provádění kontrol a diagnostiky
  • odstraňování poruch na strojních zařízeních

POŽADUJEME

  • výuční list v technickém oboru
  • spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost a samostatnost
  • znalost čtení výkresové dokumentace

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sodexo benefitní systém cafeterie
  • Multisport kartu
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění 1.500 Kč
  • zaměstnanecké slevy na výrobky
  • veškeré pracovní vybavení a pomůcky

Zašlete nám životopis

anebo vyplňte formulář

Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: pavla.blazkova@wienerberger.com, Pavla Blažková, tel. +420 724 461 368.

* Údaje s hvězdičkou jsou povinné.

Ostatní nabízené pozice v našich výrobních závodech