Banner s maltou Porotherm Profi Thermo UNI

Porotherm Profi Thermo-UNI, zakládací malta, co se s tím nemaže

17. 1. 2023
Další novinka mezi našimi produkty je tady! Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI nabídne vyšší vydatnost, lepší tepelněizolační vlastnosti a navíc univerzálnost, lze ji totiž použít i pro další fáze stavby. V našem produktovém portfoliu nahrazuje maltu Porotherm Profi AM. 

Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI je univerzálním pomocníkem pro různé fáze stavby. Primárně je malta určená k založení zdiva na základové desce. Pomůže ale také se založením zdiva na stropní konstrukci a využijete ji pro uložení překladů a všechny možné opravy ve zdivu. Nabízí vylepšené tepelněizolační vlastnosti a oproti stávající maltě Porotherm Profi AM je její spotřeba při stavbě běžného rodinného domu zhruba poloviční. Nová malta šetří čas, sílu, peníze a hlavně přírodu, protože za sebou zanechává minimum odpadu v podobě prázdných pytlů. Protože stavět pořádně znamená i myslet na budoucnost.

Nová zakládací malta Porotherm Profi Thermo-UNI patří do produktové skupiny Special (Malty a nářadí) a je k dispozici pro objednávky a prodej.

 

Banner s maltou Porotherm Profi Thermo UNI
© Wienerberger s.r.o.

Více o novince Porotherm Profi Thermo-UNI se dozvíte zde

Další novinky

Více zde