Insulation filled clay blocks on conveyor belt leaving filling station at production plant Haiding

S platností od 17. 1. 2022 pozastavujeme příjem nových objednávek na cihlový systém Porotherm

17. 01. 2022
Mezi základní hodnoty společnosti Wienerberger patří dostát svým závazkům vůči zákazníkům a obchodním partnerům. Současná doba stavebnímu trhu je velmi dynamická a poptávka po našich výrobcích stále stoupá, čehož si velice vážíme. Avšak mnohonásobně vyšší poptávka, převyšuje naši současnou výrobní kapacitu. 

Vzhledem k těmto skutečnostem jsme byli nuceni k 17. 1. 2022 přerušit příjem všech nových objednávek na zdivo Porotherm.

Tento krok jsme velmi pečlivě zvážili a přistoupili jsme k němu pro velký počet rezervovaných zakázek zákazníků a investorů, kteří si již výrobky Porotherm objednali.

Chceme zajistit co nejrychleji maximální výkon výroby. Jako největší výrobce cihel v České republice, ale narážíme také na limity logistiky. Díky zvyšování cen energií a dalších vstupů, jsme byli nuceni na konci roku 2021 navýšit ceníkové ceny a nelze to bohužel vyloučit ani v roce 2022.

Věříme, že brzy bude proces přijímání objednávek znovu obnoven k vaší spokojenosti. Nyní je však naší prioritou umožnit našim zákazníkům a partnerům realizovat jejich zakázky námi potvrzené ve smluvených termínech a cenách.

 

Děkujeme za pochopení této mimořádné situace.

 

 

Další novinky

Více zde