Grafika na web WTS

Spustili jsme nový web Zdravý domov

16. 12. 2020
Rádi bychom vás informovali o projektu Zdravý domov, a to rovnou o jeho dvou částech. Je pro vás připraven nový WEB s veškerými informacemi k projektu a také leták nesoucí stejný název, leták Zdravý domov.

Webové stránky www.naszdravydomov.cz

Web se nese v informačním duchu o zdraví prospěšnosti keramických materiálů, a to s výrazným odborným přesahem. Dokládá, že vnitřní prostředí v referenčním cihelném domě je zdravé! Komunikuje nesporné vlastnosti keramických materiálů, konkrétně cihel Porotherm. Má sloužit našim zákazníkům a zájemcům o bydlení, kteří hledají více informací potřebných k rozhodnutí, z jakých materiálů stavět.

Zdravý domov

Pro mou rodinu, pro mou planetu

Kompletní informace týkající se projektu Zdravý domov jsou zde pomyslně rozděleny do dvou částí. Odpovídají podnázvu projektu „Pro mou rodinu, pro mou planetu“.

  • „Pro mou rodinu“ - předáváme zde informace k oblastem výrazně ovlivňujícím vnitřní prostředí rodinných domů:
    • Vnitřní tepelné pohodě, akustickému komfortu, kvalitě vnitřního vzduchu, bezpečnosti a optimální prací s vlhkostí.
  • „Pro mou planetu“ - neopomíjíme přístup společnosti k CSR - šetrný a udržitelný způsob hospodaření. Informace jsou zde transparentně předávány.

Studie referenčních domů

V podsekci webu se dozvíte bližší informace o proběhnuvší studii, Studie referenční dům, Kladno

Měření bylo provedeno ve spolupráci s předními odborníky Státního zdravotního ústavu, Praha. Jedná se o měření vnitřního prostředí domu, které se sestává z měření mikroklima (teplota, vlhkost, prašnost, CO2) a také organických látek, které se mohou příp. do prostředí uvolňovat. 

Ale také o nové studii, Studie referenční dům, Skalice, kde bylo v tuto chvíli měření dokončeno. 

Státní zdravotní ústav potvrdil zdravé vnitřní prostředí v cihlovém domě

A právě o výsledcích měřeného cihelného rodinného domu v Kladně pojednává leták Zdravý domov. Měření Státního zdravotního ústavu potvrzuje zdravé vnitřní prostředí ve zkoumaném cihlovém domě.

Chcete se dozvědět více? Navštivte nový web či neváhejte kontaktovat specialistu na zdravý domov Andrea Svoboda na andrea.svoboda@wienerberger.com .

Reference rodinný dům Skalice 2020 - cihly Porotherm 38 T Profi, Porotherm 24 Profi, Porotherm 11,5 Profi, Porotherm 14 Profi a střešní tašky Tondach Stodo 12 engoba černá a lícové pásky Terca Pagus Grijs zwaart
Reference rodinný dům Skalice 2020 | Porotherm a Tondach
© Wienerberger s.r.o.

 

 

Další novinky

Více zde