Zimní olympijský festival | Partner Wienerberger

Wienerberger se opět stal partnerem Olympijského festivalu

10. 02. 2022
Společnost Wienerberger se stala partnerem Olympijského festivalu, který probíhá pod oficiální záštitou zimních olympijských her v Pekingu 2022, a to v termínu 4.-20. 2. 2022. 

Olympijský festival bude otevřen veřejnosti každý den v týdnu až do 20. února 2022. Naleznete ho v areálu Nové Zbrojovky v Brně. Přijďte si zabruslit na naše Wienerberger ledové kluziště, sledujte exhibice, živé přenosy, potkejte známé sportovce a vyzkoušejte si také dalších 19 sportů. Návštěvníci si mohou, kromě tradičních zimních sportů, vyzkoušet i ty méně obvyklé. Mezi nimi např. curling, boby, skoky na lyžích a biatlon.

Wienerberger ledové kluziště

Na Wienerberger ledovém kluzišti probíhá nejenom veřejné bruslení. K vidění jsou různé exhibice od krasobruslení až po regulérní zápasy. Také se můžete přihlásit na různé kurzy. Přijďte si vyzkoušet, jaké to je, stát na short trackových bruslích! V neposlední řadě si můžete každý večer zarezervovat celou plochu a uspořádat soukromý zápas s vašimi přáteli. Kompletní program a rezervace naleznete zde - www.olympijskyfestival.cz/brno/program/.

Zažijte pocit vítězství

Chcete zažít pocit z výhry olympijského kovu? Vyfoťte se na stupních vítězů z lícových cihel Terca, které naleznete v areálu a prožijte zimu #olympijsky

Více informací o Olympijském festivale naleznete na www.olympijskyfestival.cz.

 

 

Další novinky

Více zde