Photography for Wienerberger forum 2022 III | Event | Wienerberger
Photography for Wienerberger forum 2022 III | Event | Wienerberger

Poslední Wienerberger fórum letošního roku představí moderní přístupy k návrhu domu

26. 10. 2022
Přední stavební společnost Wienerberger pořádá již potřetí online konferenci Wienerberger fórum 2022, tentokrát na téma moderních přístupů k návrhu domu. Už 24. listopadu 2022 budou mít všichni zájemci o svět stavebnictví možnost opět nahlédnout do virtuálního světa World of Wienerberger. 

„Online konference Wienerberger fórum 2022 je unikátní v tom, že účastníkům nabízí praktické ukázky našich nejnovějších produktů ve virtuálním světě na 3D stavbách. Letošní poslední fórum je zaměřené na velmi aktuální téma moderních přístupů k návrhům domů. Naši odborníci představí fotovoltaické moduly a další novinky a trendy ve stavebnictví,” uvádí Jiří Dobiáš, Head of Product společnosti Wienerberger.

Účastníci fóra se mohou těšit na novinky v sortimentu a trendy ze světa Wienerberger, které uvede vedoucí produktového managementu Jiří Dobiáš. Statik Ivo Petrášek následně poradí čemu se vyvarovat při realizaci stropů a okenních překladů. A nejslibnější produkt – integrované fotovoltaické moduly Wevolt X-tile představí produktový manažer Daniel Frejvald. Na téma digitálních nástrojů Wienerberger, promluví produktový technik Michal Šenkýř a za BIM legislativu externí specialista Petr Matyáš, předseda představenstva Odborné rady pro BIM. V neposlední řadě vystoupí vedoucí technického oddělení Milan Rotek a produktový manažer Jan Huber, kteří poradí jak na Stavební konstrukce v souvislostech se zaměřením na vzduchotěsnost obálky budovy. Všichni přednášející odborníci mají možnost zobrazení technických detailů ve formě 3D animací a znázornění navrhování v několika různých prostředích. 

Registrace na online konferenci, která poradí a inspiruje, je spuštěna. Více informací naleznete v přiložené pozvánce nebo na webu Wienerbergeru.

Harmonogram přednášek

 1. Úvod: Novinky v sortimentu a trendy ze světa Wienerberger 
  Ing. Jiří Dobiáš, Ph.D. - vedoucí produktového managementu společnosti Wienerberger

 2. Čemu se vyvarovat při realizaci stropů a okenních překladů 
  Ing. Ivo Petrášek - statik společnosti Wienerberger 

 3. Integrované fotovoltaické moduly Wienerberger Wevolt 
  Mgr. Daniel Frejvald - produktový manažer společnosti Wienerberger 

 4. BIM pohledem projekční kanceláře 
  Ing. Petr Matyáš - předseda představenstva Odborné rady pro BIM a jednatel projekčního ateliéru di5 

 5. Digitální nástroje Wienerberger 
  Ing. Michal Šenkýř - produktový technik společnosti Wienerberger 

 6. Stavební konstrukce v souvislostech – vzduchotěsnost  
  Ing. Milan Rotek - vedoucí technického oddělení Wienerberger 
  Jan Huber, DiS - produktový manažer značky Porotherm

Konec tiskové zprávy

Wienerberger s.r.o., Plachého 388/28, 370 01 České Budějovice, tel.: 800 240 250, www.wienerberger.cz,
kontakt: Mgr. Marie Lesáková, Account Manager Topic PR, tel.: 721267922, mlesakova@topicpr.cz

Společnost Wienerberger s. r. o., je největším výrobcem pálených cihel a střešních tašek v  České republice.

Její portfolio na trhu v ČR nyní zahrnuje zdicí systém Porotherm, pálenou střešní krytinu a doplňky střech Tondach, obkladové a lícové cihly Terca, keramickou dlažbu Penter a betonové produkty Semmelrock.

Wienerberger s. r. o., je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Group, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálených střešních krytin v Evropě. Více informací na www.wienerberger.cz.

Ke stažení