Chateau palace Valec 2016 - Tondach

Rekonstrukce a památky

Tondach je jediná pálené střešní krytina, která je již stovky let považována za materiál vhodný na střechy vesnických i městských domů, klášterů, zámků i dalších historických staveb.
Naše pálené tašky stejně jako zdivo Porotherm jsou ideální materiály pro rekonstrukce téměř všech typů staveb.

  • Tašky Tondach jsou doporučené řešení pro památkové střechy
  • Cihly Porotherm pro rychlou a snadnou rekonstrukci
  • Poradenství Wienerberger pro správnou volbu materiálu

Nároky na rychlost výstavby, cenu materiálů a mnohdy až příliš složitá technická řešení vedou často k volbě nevhodného materiálu, který vydrží kratší dobu, než investor stavby předpokládá.

Snaha co nejvíce ušetřit se v některých případech nemusí vyplatit a brzo budeme nuceni řešit nákladnou rekonstrukci. Proto je důležité při stavbě nového domu i rekonstrukci zvážit všechny vlivy, které na stavbu působí a zvolit materiál pro dané podmínky.

 

Cihla jako optimální řešení

Rekonstrukce domu v Českých Budějovicích

Použití stropu Porotherm BN, cihel Porotherm i tašek Tondach je správné řešení k docílení kvalitní rekonstrukce s dlouholetou životností.

Více zde >

Památková péče

Patříte mezi ty, kterým také není naše kulturní dědictví lhostejné, a chtěli byste se aktivně podílet na jeho záchraně?

Tondach je již stovky let považová za materiál vhodný na střechy vesnických i městských domů, klášterů, zámků i dalších historických staveb.

 

Památková péče >

Využijte našich služeb

Hledáte pokrývače? Nevíte si rady se zaměřením střechy nebo vás zajímá kolik by vás stála právě vaše střecha? Využijte našich služeb nebo nám napište.

 
àüp

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.