New Single Family House - Hero banner
New Single Family House - Hero banner

Pořádný dům pro vás a vaše děti

z cihel Porotherm a střešních tašek Tondach

Chcete nový dům, který bude vyhovovat všem potřebám vaší rodiny? Pak budete potřebovat pořádný stavební materiál! Z něj postavený rodinný dům totiž vydrží po několik generací a odolá výkyvům počasí i nálad.

Pořádné cihly Porotherm

Při výběru stavebního materiálu je vhodné zamyslet se nad tím, co od svého rodinného domu očekáváte. Podívejte se na výhody páleného keramického zdiva Porotherm a získejte přehled o aktuálně nabízených produktech. Pomůžeme vám vybrat vhodné cihly dle vaší potřeby. Využijte našich rad a návodů a nechte se inspirovat referencemi Porotherm.

 • Široký výběr formátů
 • Rychlá výstavba
 • Tepelněizolační vlastnosti
 • Akustické vlastnosti
 • Nízká údržba

Proč vybrat zdivo jako stavební materiál?

Cihla patří mezi hrstku stavebních materiálů, které v současné době dokážou splnit většinu požadavků na rodinný dům. Cihla navíc oproti jiným dosahuje dobrých výsledků již po generace. Dům z cihel zajišťuje zdravé bydlení a přináší jeho obyvatelům komplexní řešení.

Na hrubou stavbu je ideální použít jednovrstvé zdivo. Nevyžaduje dodatečné zateplení a má skvělé tepelněizolační vlastnosti. Je optimální pro výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů. Moderní volbou jsou cihly Porotherm T Profi s minerální vatou uvnitř. Ekonomickou volbou jsou cihly Porotherm EKO+ Profi.

Fotografie cihla Porotherm T Profi - svépomoc

Pořádné střešní tašky Tondach

Při výběru střešní krytiny je vhodné zamyslet se nad tím, co od své střechy očekáváte. Podívejte se na výhody střešních tašek Tondach a získejte rychle přehled jaké druhy střešní krytiny nabízíme. Pomůžeme vám vybrat vhodné tašky, keramické a nekeramické doplňky dle vaší potřeby. Využijte našich rad a návodů a nechte se inspirovat referencemi Tondach.

 • Široký výběr barev
 • Dlouhá životnost
 • Záruka 33 let
 • Vynikající vlastnosti
 • Nízká údržba

Proč vybrat pálenou střešní tašku na vaši střechu?

Tradiční pálená taška je ideální řešení každé šikmé střechy. 

Pálené neboli keramické střešní tašky zažívají čím dál vyšší míru oblíbenosti. Jde o léty osvědčený materiál (na střechách se používá již 4000 let), který je vyráběn z tradičního přírodního a ekologického materiálu. Materiál použitý při výrobě pálených střešních tašek zajišťuje jejich stálobarevnost, velkou odolnost vůči povětrnostním vlivům a jejich dlouhou životnost. 

Společná fotografie střešních tašek Tondach Figaro Stodo Samba Falcovka

Zdivo Porotherm

Keramické zdivo Porotherm dodá vašem domu špičkový výkon

Díky svým vlastnostem je zdivo ideální téměř pro všechny typy staveb.

Zdivo Porotherm >

Střecha Tondach

Pravá pálená střecha Tondach

Moderní vzhled, dlouhá životnost, záruka 33 let a léty prověřené vlastnosti pravé pálené tašky Tondach jsou jistotou správné volby. Střecha Tondach je nejen tradiční, ale hlavně moderní řešení pro váš dům.

Střecha Tondach >

Pořádný dům bez starostí – program Wienerberger e4 dům

S pálenými cihlami Porotherm a střešními taškami Tondach postavíte zdravý cihlový dům na míru, ve kterém se vám i vašim dětem bude žít komfortně a bezpečně. V programu Wienerberger e4 dům vám navíc nabídneme osvědčenou kombinaci výrobků pro stavbu a doporučíme spolehlivou stavební firmu.

 

 

 • Ověřené profesionální stavební firmy
 • Pomoc s vyřízením dotace na výstavbu
 • Garanční listina na 250.000 Kč
 • Nezávislý kontrolní orgán
 • Garance dodržení dohodnuté ceny
 • Certifikát e4 dům

Proč stavět e4 dům?

Program Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitních stavebních materiálů Porotherm a Tondach s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí.

Využitím tohoto promyšleného řešení a vzájemné synergie jednotlivých výhod, projde každý investor úspěšně a spolehlivě celým procesem stavby k vysněnému rodinnému domu.

Postavte svůj rodinný dům se stavební firmou programu e4, s vámi zvolenou stavební firmou nebo svépomocí - využijte při tom všech benefitů, které program Wienerberger e4 dům nabízí.

Lifestyle fotografie Rodina s dětmi (WTS)

Postavte dům pořádně

Získejte více informací o Wienerberger e4 dům, ověřených stavebních firmách, garanci dokončení stavby, certifikovaných e4 projektantů a mnoho dalších výhod, které přináší program Wienerberger e4 dům.

Lifestyle fotografie Rodina s dětmi (WTS)