Vyhlášení soutěže Pálená střecha 2020

Wienerberger podporuje Olympijské festivaly

05. 08. 2021
Naše společnost Wienerberger je partnerem Olympijských festivalů, které probíhají v termínu 23. 7. - 8. 8. 2021, souběžně s letními olympijskými hrami v Tokiu. Navštívit je můžete v Praze (Olymp Centrum sportu) a Brně (SPK Kometa Brno). Vyzkoušejte až 47 sportů, fanděte našim sportovcům na LOH v Tokiu, či zapojte své děti do soutěží o ceny.

Propojení s Olympijskými festivaly nám dávalo už od začátku smysl z několika důvodů. Prvním z nich je ten, že naše společnost dlouhodobě podporuje mnoho sportovních klubů, především ty, které se nacházejí v blízkosti našich závodů. Spojení se sportem pro nás mělo vždy velký význam a není tomu ani jinak v této epidemiologické době, ba naopak. V těchto časech je podpora sportu mnohem více důležitá, než jako tomu bylo doposud. A platí to především u mladší generace, která byla po většinu roku doma na distanční výuce a bez přístupu k volnočasovým aktivitám. S tím souvisí druhý důvod, kterým je vysoká podpora dětí, kterou se zabývá Olympijský festival nejen v těchto areálech, ale i vně na příměstských táborech. V neposlední řadě jde také o náš přístup k životnímu prostředí a projektu Zdravý domov, se kterým jsme příznačně spojili prezentaci na Olympijském festivale – Ve zdravém domě zdravý sportovní duch,“ popisuje Ing. Jan Minář, vedoucí marketingu společnosti Wienerberger.

Wienerberger beach aréna

V Praze je možné navštívit naši vlastní Wienerberger beach arénu. Střídá se v ní celkem 7 různých sportů na dvou hřištích. Po celou dobu jsou u hřiště sportovní koordinátoři, kteří každému zájemci o hru poskytnou potřebné vybavení a klidně se sami připojí, či zastanou funkci rozhodčích.

Přímo u beach arény je umístěný prezentační přívěs Wienerberger, který poskytuje zázemí každému, kdo si chce odložit své osobní věci během hry. V přívěsu je také umístěný samoobslužný tablet, na kterém je možné vyzkoušet náš revoluční Wienerberger konfigurátor domu. 

Zažijte pocit vítězství

Chcete zažít pocit z výhry olympijského kovu? Vyfoťte se na stupních vítězů z pálených cihel Porotherm T Profi, které naleznete u velké sportovní haly v pražském areálu a prožijte léto #olympijsky. 

Více informací o Olympijských festivalech naleznete na www.olympijskyfestival.cz