Foto inspirace vzorová zahrada Ledčice

Proč dlažba Semmelrock

  • Výroba dlažby v ČR
  • Vzorové zahrady
  • Součástí mezinárodní společnosti Wienerberger AG

Jako tvůrci vnějšího prostředí vás při realizaci velmi rádi podpoříme, ať se již hodláte pustit do zcela nového projektu nebo pouze do rekonstrukce vaší současné zahrady.

Rozmanitost produktů Semmelrock vám dává volnost a prostor pro nápadité řešení venkovního prostředí. Realizace vlastních vizí a přání nebyla nikdy jednodušší. Nechte se inspirovat a těšte se na krásné dny ve vaší zahradě.

Jak vybrat dlažbu?

Víte, co je vlastně beton? Jaké varianty povrchů nabízíme, a co znamenají symboly Semmelrock? To vše vám pomůže v rozhodování a koupi té správné dlažby.

Využijte designu a mnohotvárnosti betonové dlažby, kombinujte produkty, propůjčte vaší zahradě osobitý ráz, vneste do vaší zahrady dělící prvky, postarejte se o působivé ztvárnění - to vše můžete mít s našimi jedinečnými produkty betonové dlažby Semmelrock.

Jak vybrat dlažbu >

Know-how

Naše firemní filozofie je ovlivňována výzkumem a vývojem produktů. Zde se můžete dozvědět více o našich inovacích.

Představíme vám patentovaný celozámkový systém PaveLock® s integrovanou pojistkou proti posunu, který naleznete hned na několika našich produktech. Vzhledem tradiční segmentové dlažby kombinovaným s moderní technologií vás nadchne dlažba ARTE Pražská kostka. Také se více dozvíte o výhodách kombi forem.

Know-how >

Rady a návody

Praktické informace od pokládky dlažby, až po její údržbu.

Provedeme vás kompletní pokládkou dlažby od přípravných prací, správném podloží, až po samotnou pokládku a následné péči o položenou plochu.

Rady a návody >

Reference

Rádi vám představíme naši dlažbu, a to jak v soukromém, tak i veřejném prostoru.

Dlážděné plochy u rodinných domů a na veřejném prostranství jsou naší nejlepší vizitkou. Nechte se inspirovat a objevte rozmanitost našich produktů. Navštívit nás můžete také na naší vzorové zahradě v Ledčicích u Prahy nebo u prodejců stavebnin.

Reference Semmelrock a Penter >

Široká nabídka produktů

betonové dlažby Semmelrock a cihlové dlažby Penter

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >