Druhy fasády Terca

Vyberte si z široké palety produktů Terca – lícových cihel a obkladových pásků ražených, lícových cihel a obkladových pásků tažených Klinker. Zvolte jedinečné a odolné řešení pro váš dům. Stejně jako lícové cihly jsou ekologické, 100% recyklovatelné a zcela přírodní. Produkty Terca vám zajistí originální, estetickou a bezúdržbovou fasádu, která pozitivně ovlivňuje tepelně-vlhkostní chování zdiva.
 

Lícové cihly ražené

Neomítnuté cihelné zdivo představuje nezaměnitelný stavební prvek s jedinečným architektonickým výrazem v exteriéru i interiéru.

Cihla s její typickou zvrásněnou strukturu.

Lícové cihly ražené >

Lícové cihly tažené - Klinker

Vyrábějí se tažením cihlářské hlíny ze šnekového lisu a řezáním na jednotlivé díly v požadovaném formátu.

Jejich povrch je většinou hladký nebo jen mírně strukturovaný. Používají se převážně na provětrávané fasády, komíny, opěrné zdi a ploty.

Lícové cihly tažené - Klinker >

Obkladové pásky ražené a Klinker

Obkladové pásky ražené a Klinker můžeme použít na fasády rodinných domů, ploty, krby, nebo také v interiéru atp.

Obkladové pásky dodají každému domu svoji individualitu. Posunou design do vyšších úrovní, navíc vylepší odolnost a barevnou stálost vašeho domu. 

Obkladové pásky >

Jak vám můžeme pomoci?

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS
Kalkulace spotřeby materiálu ZDARMA

Kromě přesného výpočtu spotřeby materiálu fasádní lícové cihly Terce a obkladové pásky Terca získáte technického poradenství s projektem a zároveň pro vás připravíme cenovou nabídku. 

Kalkulace spotřeby materiálu >

Kontakty

Máte-li jakékoli otázky nebo připomínky k našim výrobkům Terca - lícovým cihlám, obkladovým páskům, spárovacím maltám, dokumentům nebo k internetovým stránkám,  neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty >

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si on-line dokumenty pro lícové cihly a obkladové pásky Terca nebo si z vybraných tiskovin objednejte přímo na vaši adresu.

Dokumenty ke stažení >

Referenční projekty

Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit
Reference rodinný dům Moravskoslezský kraj 2021 - cihly Porotherm 44 Profi a 25 AKU; lícové oblkadové pásky Kastanjebruin | Wienerberger
Reference rodinný dům Plzeňský kraj 2020 - Terca, Bijou šedá + šedá spára | Wienerberger
Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.