Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. Využijte našeho patentovaného zámkového systému PaveLock® System, využijte tradičního vzhledu s moderní zámkovou dlažbou ARTE Pražská kostka a povrchové ochrany pro dlažby a dlaždice, která prodlouží půvab a životnost každého námi nabízeného povrchu. 

PaveLock® System

Patentovaný zámkový PaveLock® System od Semmelrock.

PaveLock® System se vyznačuje možností optimálního vyplnění spár díky uspořádání spojovacích, distančních a fixačních prvků bez výrazného kontaktu mezi tvarovkami.

PaveLock® System >

ARTE Pražská kostka

Půvab mnoha historických center měst je často určován velmi starobylou dlažbou.

Často se jedná o přírodní maloformátovou dlažbu, která je položena ve formě oblouků a poskytuje stylový vzhled. ARTE Pražská kostka spojuje tento tradiční vzhled s výhodami moderní zámkové dlažby.

ARTE Pražská kostka >

Kombi forma

Kombi forma je pokládková vrstva, která se skládá z definovaného počtu určitých formátů.

Jednoduchá pokládka, jednotlivé moduly nebo formáty mohou být řazeny libovolně vedle sebe, výsledkem je vždy zarovnaný okraj. Tvůrčím schopnostem nejsou kladené žádné meze. Jednotný povrch při rozdílných formátech. 

Kombi forma >

Povrchová ochrana pro dlažby a dlaždice

Aby jste se mohli z pěkných ploch radovat co nejdéle, vyvinuli jsme speciální ochranu povrchu Semmelrock Protect®.

Semmelrock Protect® je ideální základní ochrana pro betonové dlažby, která chrání povrch proti působení okolního prostředí. Výrobky jsou impregnovány v průběhu výrobního procesu. 

Povrchová ochrana pro dlažby a dlaždice >

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >