Partneři

Snažíme se dodávat kvalitní materiály a napomáhat tím k příjemnějšímu, ekologičtějšímu i ekonomičtějšímu životu společnosti. V této naší misi nám pomáhají partneři z nejrůznějších oblastí a některé z nich zde uvádíme.

CIHLÁŘSKÝ SVAZ ČECH A MORAVY

Partner společnosti Wienerberger s.r.o.

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Dům je závazek na celý život. Rádi bychom Vám obsahem našeho portálu pomohli při rozhodování, a zároveň Vám byli průvodci při hledání optimální cesty k vysněnému bydlení. Nebudete na to sami, přineseme maximum informací, které Vám pomohou na Vaší cestě k novému domovu.

VEKRA

Partner společnosti Wienerberger s.r.o.

VEKRA je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Vyrábí a dodává plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková okna a vchodové dveře, interiérové dveře, venkovní a vnitřní stínící techniku.

Letní soutěž se Semmelrockem

Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte na slosování výherce

Novinka

Probíhající akce

Cena domu za 5 minut

Navrhněte si vzhled a dispozice domu

Akce prodloužena

Kupte si pořádnou střechu Tondach a získejte 15.000 Kč zpět!

Léto AKU Profi

Využijte letní akce na novostavby rodinných domů a k jednovrstvému obvodovému zdivu od nás nyní získáte cihly Porotherm AKU Profi za cenu standardních cihel.

Nástroje a služby

Ověřené podklady na jednom místě

Co je partnerská WIP zóna?

Tato webová platforma je tu pro podporu projekčních kanceláří a dalších odborníků ve stavebnictví. Jako naši partneři zde získáváte nejnovější informace o produktech, řešeních i novinkách ve společnosti Wienerberger s.r.o.

Založení příčky - hrubá stavba - akustické cihly

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.