Partneři

Snažíme se dodávat kvalitní materiály a napomáhat tím k příjemnějšímu, ekologičtějšímu i ekonomičtějšímu životu společnosti. V této naší misi nám pomáhají partneři z nejrůznějších oblastí a některé z nich zde uvádíme.

CIHLÁŘSKÝ SVAZ ČECH A MORAVY

Partner společnosti Wienerberger s.r.o.

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Dům je závazek na celý život. Rádi bychom Vám obsahem našeho portálu pomohli při rozhodování, a zároveň Vám byli průvodci při hledání optimální cesty k vysněnému bydlení. Nebudete na to sami, přineseme maximum informací, které Vám pomohou na Vaší cestě k novému domovu.

PROALU

Partner společnosti Wienerberger s.r.o.

Jsme garantovaný dodavatel stínící techniky, který je na trhu již od roku 2002. Zkušenosti čerpáme z mnoha instalací předokenních rolet a venkovních žaluzií, které dodáváme téměř do všech regionů České republiky. Abychom byli schopni rychle reagovat na různé požadavky zákazníků, a také abychom zlevnili vlastní výrobek, začali jsme předokenní rolety vyrábět. V posledních 5 letech jsme řadu nosných produktů rozšířili o venkovní žaluzie, které jsou v současnosti velmi populární.

VEKRA

Partner společnosti Wienerberger s.r.o.

VEKRA je největším výrobcem oken a dveří na českém trhu. Vyrábí a dodává plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková okna a vchodové dveře, interiérové dveře, venkovní a vnitřní stínící techniku.

Založení příčky - hrubá stavba - akustické cihly

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.