Prohlášení o vlastnostech

Vítejte ve vyhledávači pro Prohlášení o vlastnostech (Declaration of Performance – DoP) a označení CE k produktům Semmelrock.

Co je DoP a označení CE?

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 305/2011 o stavebních výrobcích stanovuje tzv. DoP („Declaration of performance“), tedy Prohlášení o vlastnostech, ve kterém je výrobcem prohlášeno, že vlastnosti dodaného výrobku splňují požadavky uvedené v prohlášení. Na základě tohoto prohlášení musí výrobce provést označení CE svých výrobků tak, aby tyto výrobky mohly být dány na trh. Označením CE prohlašujeme, že pro tento produkt existuje Prohlášení o vlastnostech (DoP). Oba dokumenty, tedy jak Prohlášení o vlastnostech (DoP), tak i označení CE, obsahují všechny charakteristiky produktu, které jsou vyžadovány normami. Tyto prohlášení o vlastnostech pro Vás uchováváme minimálně 10 let a během této doby Vám je poskytneme kdykoliv k dispozici.

Jak získám Prohlášení o vlastnostech (DoP) pro dlažby Semmelrock?

Nabízíme Vám dvě možnosti jak získat Prohlášení o vlastnostech (DoP) pro výrobky Semmelrock.

1. Online – vyhledání s DoP číslem

Všechny výrobky Semmelrock, pro které je dle normy požadováno Prohlášení o vlastnostech, jsou označeny vícečíselnými produktovými kódy (DoP číslo). Toto číslo naleznete na štítku (viz.foto).

Klikněte na uvedený odkaz Prohlášení o vlastnostech. Vyberte stát, zadejte DoP číslo, které je uvedené na štítku a klikněte na zelené tlačítko “request DoP”.

Tento dokument můžete následovně buď uložit, nebo přímo vytisknout.

Nepodařilo se Vám na štítku nalézt DoP číslo?

Produkty, které byly vyrobeny před 01.07.2013, nejsou označeny DoP číslem. Pro tyto výrobky poskytujeme proto všeobecné Prohlášení o vlastnostech pro betonové dlažební bloky, betonové desky, betonové obrubníky, betonové tvárnice a ztracené bednění. Prohlášení o vlastnostech na tyto výrobky můžete získat pomocí následujícího DoP čísla:

– Betonové dlažební bloky: DoP číslo 1338CZCOMW1580
– Betonové desky: DoP číslo 1339CZCOMW1580
– Betonové obrubníky: DoP číslo 1340CZCOMW1580

2. Vyhledání pomocí QR-kódu

Prohlášení o vlastnostech získáte také přes smartphone nebo tablet načtením QR kódu, který se nachází na štítku. Následně může být odesláno jako e-mail nebo MMS a příjemce jej může vytisknout.

Naskenujte QR kód, který je uvedený na štítku, pomocí standardní čtečky QR kódů. Automaticky budete přesměrováni na nástroj DoP online (viz obrázek). Vyberte svou zemi pod „Select Country“, zadáte DoP číslo ze štítku "Received DoP-Code" a klikněte na tlačítko pro vyžádání DoP „Request DoP“.

 

 

 

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >