Proč zdivo Porotherm

Při výběru stavebního materiálu je vhodné zamyslet se nad tím, co od svého rodinného domu očekáváte. Podívejte se na výhody páleného keramického zdiva Porotherm a získejte přehled o aktuálně nabízených produktech. Pomůžeme vám vybrat vhodné cihly dle vaší potřeby. Využijte našich rad a návodů a nechte se inspirovat referencemi Porotherm.

Proč vybrat cihlu jako stavební materiál?

Volba správného stavebního materiálu pro hrubou stavbu patří mezi nejzásadnější rozhodnutí. Dnes je navíc nabídka materiálů velmi pestrá. Proč tedy vybrat cihlu?

Cihla patří mezi hrstku stavebních materiálů, které v současné době dokážou splnit většinu požadavků na rodinný dům. Cihla navíc oproti jiným dosahuje dobrých výsledků již po generace. Dům z cihel zajišťuje zdravé bydlení a přináší jeho obyvatelům komplexní řešení.

Proč vybrat cihlu >

Druhy zdiva

Vybírat můžete z keramických pálených cihel, překladů a stropů. Nabízíme ideální řešení pro stavbu domu i rekonstrukci

Rychlá a přesná stavba s pálenou cihlou Porotherm. Nabízíme inovativní řešení v oblasti zdění. Cihly Porotherm T Profi s integrovanou minerální vatou, EKO+ Profi jako optimální řešení pro obvodové zdivo nebo AKU Profi s výbornou ochranou proti hluku.

Druhy zdiva >

Jakou cihlu vybrat?

Kdy vybrat broušenou, nebroušenou, akustickou nebo soklovou, jaká cihla je nejlepší pro nízkoenergetický dům

Volte cihlu, která splní vaše očekávání. Prohlédněte si přehled jednotlivých druhů cihel Porotherm a objevte jejich výhody. Vybírat můžete z Porotherm EKO+ Profi, Porotherm T Profi, Porotherm AKU, Porotherm S Profi a mnoho dalších.

Jakou cihlu vybrat >

 

Rady a návody

Jak pracovat se zdivem, překlady a stropy Porotherm

Potřebujete radu jak správně založit zdivo? Nevíte si rady, jak na zdění cihel plněných minerální vatou? A jak správně usadit soklové cihly? Odborné rady a návody přehledně na jednom místě. Díky odborným článkům a videoukázkám zvládne stavbu svépomocí opravdu každý.

Rady a návody >

 

Reference

Načerpejte inspiraci u našich referenčních projektů z páleného keramického zdiva Porotherm

Najděte svůj vysněný rodinný dům, bytový dům nebo veřejné a komerční budovy z cihel, překladů a stropů Porotherm. Naše referenční projekty vám usnadní rozhodování.

Reference >

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na prodejní tým

Hledáte odborníka k pálené střešní krytině, keramickým cihlám, dlažbě nebo lícovému zdivu?

Zajímá vás kde nakoupit zdivo?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Dokumenty ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke stavebním materiálům - cihlám, stropům, překladům, zdicímu pojivu a nářadí.

Pomoc se založením zdiva

Kvalita celé stavby závisí na tom, jak je vyzděna první řada cihel. Využijte proto cenných rad skutečných odborníků Porotherm.

Pomoc se založením zdiva >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger
Reference rodinný dům Vroutek 2018 - střešní krytina Tondach Figaro 11 engoba černá & Zdivo Porotherm 38 Profi a Porotherm 25 AKU Z | Wienerberger
Fotografie Rodinného domu v Plzeňském kraji | Reference produktů Terca Renaissance, Penter Rotblaubunt, Porotherm 38 T Profi a Porotherm 19 AKU