Produkty dlažby Semmelrock a Penter

Venkovní dlažba, dlaždice a prvky zahradní architektury Semmelrock a Penter

Soutěž o venkovní dlažbu za 100.000 Kč!

Vyplňte jednoduchý formulář a vyhrajte peníze na novou venkovní dlažbu, soutěž probíhá v termínu od 17. 06. 2024 do 16. 08. 2024.

Produktové řady betonové dlažby Semmelrock a cihlové dlažby Penter

Dlažba

Dlažba má široké využití v celém venkovním prostoru - od vchodu do domu, přes terasu, až do zahrady.

Díky různým formátům a barevným variantám nabízí individuální a kreativní možnosti ztvárnění. Velké formáty s rovnou hranou podtrhují moderní bytovou architekturu. Otloukaná dlažba se, díky jejímu přirozenému vzhledu, postará o zvláště autentický a harmonický vzhled. Svěží barvy a intenzivní stínování plochy upoutají vaši pozornost.

Dlažba >

Dlaždice

Dlaždice jsou určeny pro nepojízdné zpevněné plochy, jako jsou terasy, chodníky a vchody do domů.

Ať už strukturovaný nebo jemně tryskaný povrch, přirozeně texturovaný vzhled nebo se strukturou dřeva, vymývaný, kartáčovaný nebo standardní povrch - zde rozhodne pouze váš osobní vkus.

Dlaždice >

Porcelánové dlaždice AirPave

Elegantní velkoformátové porcelánové dlaždice AirPave promění každou terasu v atraktivní prostředí.

Tvar, barva a struktura jsou tvůrci jedinečného venkovního prostoru: exkluzivní porcelánové dlaždice AirPave ztělesňují nadčasovost a přinášejí do vaší zahrady, s jejich výškou 2 cm, elegantní lehkost.

Porcelánové dlaždice AirPave >

Zdi a ploty

Zdi a ploty perfektně ohraničí váš dům. Poskytují soukromí a současně vymezují jasné hranice zahrady.

Mimo ohraničení pozemku jsou vhodné i pro boční lemování příjezdových cest, zpevnění schodišť a pro zděná místa k posezení a grilování. Zídky se dají dobře využít i v kopcovitém terénu. Při větším sklonu svahů nám jako ideální zpevnění poslouží osázené svahové systémy.

Zdi a ploty >

Svahové systémy

Systém pro zpevnění svahů a prezentaci vašich květin.

Ještědský kámen, Miniflor, Rundflor.

Svahové systémy >

Schody a obrubníky

Použití obrubníků a schodů nabízí flexibilní řešení atvůrčí svobodu pro vaše individuální ztvárnění zahradní architektury.

Využijte obrubníky a palisády k ohraničení travnatých ploch, záhonů nebo jezírek. Velkým pomocníkem vám bude trávníkový obrubník, který nejen pěkně ohraničí plochu, ale zároveň je praktický pro snadné sekání trávy. Schody mají mnohostranné využití. Od domovních vchodů, přes vytvoření hezkého přechodu z terasy na zahradu a v neposlední řadě, jako spojení různých výškových rozdílů.

Schody a obrubníky >

Příslušenství

Doplňky betonové dlažby Semmelrock

Komplexnost dlažby Semmelrock je zaručena doplňky - dekorativními oblázky, spárovací hmootou a písky, podložky, terči, přípravky na čištění a péči, atd.

Příslušenství >

Infrastruktura

Zámková dlažba, dlažba pro nevidomé, žlaby a silniční prvky

Pořiďte si klasický tvar zámkové dlažby s vysokou zatížitelností, pro pojezd osobních a nákladních automobilů nebo dlažbu s upraveným povrchem pro nevidomé a slabozraké. Vhodná pro signální a varovné pásy na chodnících, před přechody a na nástupiště MHD. Využijte také silničních prvků, které jsou určeny pro dopravní stavby, průtahy měst, městké a obecní komunikace.

Infrastruktura >

Cihlová dlažba Penter

Barvy Penter cihlové dlažby vznikají na základě pálení přírodní hlíny.

Proto jsou na rozdíl od glazovaných dlaždic stálobarevné. Přitom se vyznačují dlouhou životností a odolností proti povětrnostním podmínkám. Penter cihlová dlažba přivede léto, slunce a středomořskou atmosféru i na vaši zahradu.

Cihlová dlažba Penter >

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >