Proč fasádu Terca

Při výběru fasády je vhodné zamyslet se nad tím, co od ní očekáváte. Podívejte se na výhody lícových cihel a obkladových pásků Terca a získejte rychle přehled jaké druhy fasády Terca nabízíme. Pomůžeme vám vybrat vhodné lícové cihly, obkladové pásky i příslušenství dle vaší potřeby. Nechte se inspirovat referencemi Terca, které mluví za vše. 

Proč zvolit lícové zdivo na fasádu?

Neomítnuté cihelné zdivo představuje nezaměnitelný stavební prvek s jedinečným architektonickým výrazem v exteriéru i interiéru.

Každý, kdo staví, má díky lícovému zdivo možnost postavit dům s jedinečným vzhledem. Lícové zdivo se na první pohled může zdát jako nedostupný luxus. Přesvědčíme vás, že ani s omezeným rozpočtem se lícového zdiva nemusíte zříkat.

Proč zvolit lícové cihly na fasádu >

Druhy fasády

Vyberte si z široké palety produktů Terca – lícových cihel a obkladových pásků ražených, lícových cihel a obkladových pásků tažených Klinker

Zvolte jedinečné a odolné řešení pro váš dům. Stejně jako lícové cihly jsou ekologické, 100% recyklovatelné a zcela přírodní. Produkty Terca vám zajistí originální, estetickou a bezúdržbovou fasádu, která pozitivně ovlivňuje tepelně-vlhkostní chování zdiva.

 

Druhy fasády >

 

Reference

Inspirujte se našemi referenčními projekty s fasádou z lícových cihel a obkladových pásků Terca

Rodinné domy s fasádou Terca z lícových cihel a obkladových pásků.

Reference >

Jak vám můžeme pomoci?

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS
Kalkulace spotřeby materiálu ZDARMA

Kromě přesného výpočtu spotřeby materiálu fasádní lícové cihly Terce a obkladové pásky Terca získáte technického poradenství s projektem a zároveň pro vás připravíme cenovou nabídku. 

Kalkulace spotřeby materiálu >

Kontakty

Máte-li jakékoli otázky nebo připomínky k našim výrobkům Terca - lícovým cihlám, obkladovým páskům, spárovacím maltám, dokumentům nebo k internetovým stránkám,  neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty >

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si on-line dokumenty pro lícové cihly a obkladové pásky Terca nebo si z vybraných tiskovin objednejte přímo na vaši adresu.

Dokumenty ke stažení >

Referenční projekty

Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit
Reference rodinný dům Moravskoslezský kraj 2021 - cihly Porotherm 44 Profi a 25 AKU; lícové oblkadové pásky Kastanjebruin | Wienerberger
Reference rodinný dům Plzeňský kraj 2020 - Terca, Bijou šedá + šedá spára | Wienerberger
Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.