Foto vzorová zahrada Ledčice

Vzorová zahrada

Zkoušejte a porovnávejte, který z našich výrobků nejvíce odpovídá vašim představám. Navštívit můžete vzorové plochy u našich obchodních partnerů nebo krásnou vzorovou zahradu u našeho výrobního závodu v Ledčicích.

Video – vzorová zahrada Ledčice

Projděte se s námi naší vzorovou zahradou v Ledčicích.

Dlažba na dotek

Dívat se, cítit a inspirovat se ve vzorových zahradách Semmelrock

Když si chceme koupit nové šaty, tak považujeme za samozřejmost, že si vyzkoušíme šatů hned několik, abychom zjistili, zda se v nich cítíme dobře a abychom měli srovnání. To, co je v textilním průmyslu běžné, můžete zkusit také v Semmelrocku. Doporučujeme předem sjednat termín s některým z našich zaměstnanců, abychom pro vaše dotazy měli dostatek času. Využijte možnosti podívat se, porovnat a dotknout se dlažby zda odpovídá vaší představě. Semmelrock vám přináší inspiraci na ztvárnění teras, chodníčků, náměstí či jiných ploch. U nás naleznete i doplňky k produktům formou palisád nebo schodů.

Na vzorové zahradě v Ledčicích u Prahy prezentujeme celou řadu našich výrobků a jejich kombinací, a to s cílem přinést vám možnost zhlédnutí našich produktů ve větší expozici. Pokud hledáte něco neobvyklého, jedinečného a moderního, zcela jistě to u nás naleznete. Vzorová plocha je přístupná 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Ostatní vzorové plochy našich produktů najdete u našich prodejců.

Odpovědi na vaše otázky, tipy a technické triky získáte u našich spolupracovníků.

Vzorová zahrada v Ledčicích

Ledčice 235, 277 08 Ledčice
GPS: 50°20’42.379″N, 14°16’24.889″E

Vzorová plocha je přístupná 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Galerie vzorové zahrady v Ledčicích

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >