Centrála v Českých Budějovicích

Kanceláře v Hranicích a Jirčanech

Centrála Wienerberger CZ v Českých Budějovicích
Centrála Wienerberger CZ

Budovu dnešní centrály Wienerberger s.r.o v ČR vybudovali zaměstnanci Jihočeských cihelen vlastními silami koncem 60. let minulého století.

Po převzetí státní akciové společnosti Jihočeské cihelny koncernem Wienerberger AG v roce 1994 proběhlo několik rekonstrukcí vnitřní části budovy, přičemž tou největší byla rekonstrukce opláštění, která proběhla v letech 2013 a 2014. Tímto získala budova centrály zcela novou tvář vyjadřující svým vzhledem předmět podnikání - byl instalován cihelný fasádní systém Argeton včetně zateplení stěn, výměny starých dřevěných oken za nová hliníková a žaluzií.

Na parkovacím dvoře si mohou zájemci o lícové cihelné materiály prohlédnout příklady aplikace jak zavěšeného fasádního systému Argeton, tak vyzdívaných lícových cihel nebo obkladových pásků Terca.

Na dnešní centrále v Českých Budějovicích sídlí management a jednotlivá oddělení společnosti Wienerberger s.r.o. jako jsou zákaznické centrum, nákup, logistika (SCM), marketing, product management, obchod, personální, účetní oddělení, controlling, IT, atd.

Centrála společnosti Wienerberger

Wienerberger s.r.o.
Plachého 388/28
370 01  České Budějovice

IČO:     00015253
DIČ(DPH):     CZ00015253


E-mail: info@wienerberger.cz
Telefon recepce.: +420 383 826 111

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek:
8:00 - 15:00

Letní soutěž se Semmelrockem

Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte na slosování výherce

Novinka

Probíhající akce

 

 

Probíhající akční nabídky

Stavte výhodně

Vyplňte formulář a získejte poukaz se slevami až 40 %

 

 

Nástroje a služby

Ověřené podklady na jednom místě

Co je partnerská WIP zóna?

Tato webová platforma je tu pro podporu projekčních kanceláří a dalších odborníků ve stavebnictví. Jako naši partneři zde získáváte nejnovější informace o produktech, řešeních i novinkách ve společnosti Wienerberger s.r.o.

Založení příčky - hrubá stavba - akustické cihly

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.