Reference zdiva Porotherm

Zajímá vás zdivo Porotherm a jeho cihly, překlady a stropy? Hledáte inspiraci? Prohlédněte si naše referenčních projekty, které dělíme dle následujicích 3 kategorií.

Rodinné domy

Referenční projekty rodinných domů se šikmou střechou zaujmou svojí krásou a odvděčí se každému, kdo má rád stálobarevnost a dlouholetost. Staletí prověřené materiály pálené hlíny s nejlepšímy vlastnostmi ke spokojenému a komfortnímu životu. Vyráběné v České republice. 

Rodinné domy >

Bytové budovy

Prohlídka bytových domů postavených s použitím našeho materiálu - zdiva Porotherm.. Tradiční materiál spojený s netradičním designem vytvoří z každé budovy unikát. Nechte se inspirovat.

Bytové domy >

Nebytové budovy

Prohlídka nebytových domů postavených s použitím našeho materiálu - zdiva Porotherm.. Tradiční materiál spojený s netradičním designem vytvoří z každé budovy unikát. Nechte se inspirovat.

Nebytové domy >

 

 

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na prodejní tým

Hledáte odborníka k pálené střešní krytině, keramickým cihlám, dlažbě nebo lícovému zdivu?

Zajímá vás kde nakoupit zdivo?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Dokumenty ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke stavebním materiálům - cihlám, stropům, překladům, zdicímu pojivu a nářadí.

Pomoc se založením zdiva

Kvalita celé stavby závisí na tom, jak je vyzděna první řada cihel. Využijte proto cenných rad skutečných odborníků Porotherm.

Pomoc se založením zdiva >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger
Reference rodinný dům Vroutek 2018 - střešní krytina Tondach Figaro 11 engoba černá & Zdivo Porotherm 38 Profi a Porotherm 25 AKU Z | Wienerberger
Fotografie Rodinného domu v Plzeňském kraji | Reference produktů Terca Renaissance, Penter Rotblaubunt, Porotherm 38 T Profi a Porotherm 19 AKU