Reference zdiva Porotherm

Zajímá vás zdivo Porotherm a jeho cihly, překlady a stropy? Hledáte inspiraci? Prohlédněte si naše referenčních projekty, které dělíme dle následujicích 3 kategorií.

Rodinné domy

Plánujete novostavbu rodinného domu? Zdivo Porotherm je ověřeno časem a důkazem je řada referencí, které si zde můžete prohlédnout. Tradiční pálené zdivo je vyrobeno pouze z lokálních přírodních materiálů. Postavte si zdravý domov pro zdravé bydlení po několik generací. 

Inspirace pro rodinný dům >

Bytové budovy

Z páleného zdiva Porotherm postavíte i vícepatrový bytový dům. Volte jednovrstvé obvodové zdivo i funkční akustické příčky. Prohlédněte si výběr referenčních bytových domů, jako inspiraci pro zdravé bydlení.

Inspirace pro bytový dům >

Nebytové budovy

Tradiční materiál pro netradiční stavby. Uchopte svou vizi a postavte ji z páleného zdiva Porotherm. Nebytové objekty, kanceláře, veřejné budovy, každá s ohledem na úsporu a udržitelnost. Volte budoucnost, stavte z pořádného materiálu.

Inspirace pro nebytové budovy >

 

 

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na prodejní tým

Hledáte odborníka k pálené střešní krytině, keramickým cihlám, dlažbě nebo lícovému zdivu?

Zajímá vás kde nakoupit zdivo?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Dokumenty ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke stavebním materiálům - cihlám, stropům, překladům, zdicímu pojivu a nářadí.

Pomoc se založením zdiva

Kvalita celé stavby závisí na tom, jak je vyzděna první řada cihel. Využijte proto cenných rad skutečných odborníků Porotherm.

Pomoc se založením zdiva >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger
Reference rodinný dům Vroutek 2018 - střešní krytina Tondach Figaro 11 engoba černá & Zdivo Porotherm 38 Profi a Porotherm 25 AKU Z | Wienerberger
Fotografie Rodinného domu v Plzeňském kraji | Reference produktů Terca Renaissance, Penter Rotblaubunt, Porotherm 38 T Profi a Porotherm 19 AKU