Proč Wienerberger

Společnost Wienerberger utváří budoucí podobu měst a domácností díky chytrým řešením pro infrastrukturu a stavebním materiálům. Jsme pro vás řešením pro všechny typy budov. Využijte unikátní příležitosti a navrhněte si pomocí konfigurátoru domu dům dle svých představ, nechte se inspirovat radami, návody a referencemi z našich stavebních materiálů. Osobně či online se budeme těšit na shledání s vámi prostřednictvím výstav. 

Řešení pro všechny typy budov

Společnost Wienerberger utváří budoucí podobu měst a domácností díky chytrým řešením pro infrastrukturu a stavebním materiálům

Zlepšujeme kvalitu života lidí a vyvíjíme trvale udržitelné produkty a koncepty pro všechny typy budov i veřejnou infrastrukturu.

Řešení pro všechny typy budov >

Konfigurátor domu

Návrh domu za pět minut. Výpočet ceny v každé vteřině

Dům pro zdravý život rodiny. Velký? Pro fandy zahrady? Stačí navrhnout. Wienerberger konfigurátor domu vám k 3D vizualizaci navíc spočítá veškeré náklady na stavbu domu, ať už svépomocí, nebo na klíč.

Konfigurátor domu >

 

Wienerberger e4 dům

Zdravý cihlový dům na míru

Program Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitních stavebních materiálů Porotherm a Tondach s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí. Využitím tohoto promyšleného řešení a vzájemné synergie jednotlivých výhod, projde každý investor úspěšně a spolehlivě celým procesem stavby k vysněnému rodinnému domu.

Wienerberger e4 dům >

Náš zdravý domov

Zdravé vnitřní prostředí je jedním z hlavních benefitů domů, které jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů

Jedním z nejosvědčenějších materiálů je bezesporu pálená hlína. Cihla, kterou naši předkové využívali po téměř tři tisíce let, prošla v posledních letech velkým technologickým vývojem. Transformovala se do moderního stavebního materiálu, který si zachovává svůj přírodní původ, trvanlivost a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Vzájemné působení těchto vlastností zaručuje, že bydlení v cihelném domě je zdravé a splňuje vysoký komfort vnitřního prostředí.

Náš zdravý domov >

 

Reference

Inspirujte se referenčními projekty z našich stavebních materiálů

Rodinné domy, bytové domy, nebytové budovy

Reference >

Letní soutěž se Semmelrockem

Vyplňte jednoduchý formulář a počkejte na slosování výherce

Novinka

Probíhající akce

 

 

Probíhající akční nabídky

Stavte výhodně

Vyplňte formulář a získejte poukaz se slevami až 40 %

 

 

Nástroje a služby

Ověřené podklady na jednom místě

Co je partnerská WIP zóna?

Tato webová platforma je tu pro podporu projekčních kanceláří a dalších odborníků ve stavebnictví. Jako naši partneři zde získáváte nejnovější informace o produktech, řešeních i novinkách ve společnosti Wienerberger s.r.o.

Založení příčky - hrubá stavba - akustické cihly

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.