Foto povrchová ochrana

Povrchová ochrana pro dlažby a dlaždice

Abyste se mohli z pěkných ploch radovat co nejdéle, vyvinuli jsme speciální ochranu povrchu Semmelrock Protect®. Údržba a dlouhodobé zachování pěkného vzhledu hrají při ztvárnění plochy důležitou roli. Naše technologie povrchové ochrany působí efektivně proti znečištění a vlivům počasí. Tak se můžete déle těšit z krásného okolí Vašeho domu.

Výhody Semmelrock PROTECT

Foto ikona Semmelrock protect
  • Ochrana díky impregnaci
  • Snadnější údržba
  • Vyšší stálost barev

Základní ochrana

Semmelrock Protect® je ideální základní ochrana pro betonové dlažby, která chrání povrch proti působení okolního prostředí. Výrobky jsou impregnovány v průběhu výrobního procesu. Tato základní impregnace se postará o to, aby dlažba byla více odolná proti znečištění a povětrnostním podmínkám.

Kromě každoročního čištění by se měla impregnace obnovit každé 2-3 roky.

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >