Terca Riemchen Collage 2

Obkladové pásky Terca

Cihla s její typickou zvrásněnou strukturou.

Vynikající mrazuvzdornost

Obkladové pásky Terca ražené představují jednodušší variantu, jak dosáhnout vzhledu cihlového zdiva.

 Při použití obkladových pásků Terca a správně provedené montáži vytvoříte dojem pravé cihlové fasády. 

 

Proces výroby

Vyrábějí se řezáním lícových cihel Terca ražené. Rozměr pásků je stejný jako rozměr cihly, jen tloušťka je v rozmezí 20 – 25 mm.

 

Použití obkladových pásků Terca

Obkladové pásky můžeme použít na fasády rodinných domů, ploty, krby, nebo také v interiéru, apod. Obkladové pásky dodají každému domu svoji individualitu. Posunou design do vyšší úrovní, navíc vylepší odolnost a barevnou stálost vašeho domu. 

 

Výroba obkladových pásků Terca

Na výrobu obkladových pásků Terca používáme nově zařízení, které výrazně zrychluje proces výroby, zkracuje dobu dodání pro naše zákazníky a je bezpečnější pro naše zaměstnance. Jak tento poloautomat pracuje, můžete vidět ve VIDEU níže.

 

 

 

Jak vám můžeme pomoci?

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS
Kalkulace spotřeby materiálu ZDARMA

Kromě přesného výpočtu spotřeby materiálu fasádní lícové cihly Terce a obkladové pásky Terca získáte technického poradenství s projektem a zároveň pro vás připravíme cenovou nabídku. 

Kalkulace spotřeby materiálu >

Kontakty

Máte-li jakékoli otázky nebo připomínky k našim výrobkům Terca - lícovým cihlám, obkladovým páskům, spárovacím maltám, dokumentům nebo k internetovým stránkám,  neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty >

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si on-line dokumenty pro lícové cihly a obkladové pásky Terca nebo si z vybraných tiskovin objednejte přímo na vaši adresu.

Dokumenty ke stažení >

Referenční projekty

Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit
Reference rodinný dům Moravskoslezský kraj 2021 - cihly Porotherm 44 Profi a 25 AKU; lícové oblkadové pásky Kastanjebruin | Wienerberger
Reference rodinný dům Plzeňský kraj 2020 - Terca, Bijou šedá + šedá spára | Wienerberger
Rodinný dům Plzeňský kraj 2018 | Reference Terca a Tondach - lícové cihly Terca Trentino se šedou spárou a střešní taška Tondach Samba 11 antracit

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.