Wienerberger zve na veletrhy FOR PASIV a Střechy Praha 2023

23. 1. 2023
Poznejte kompletní systém pro váš dům od jednoho výrobce. Představíme vám cihelné produkty Porotherm a střešní tašky Tondach. Veletrhy proběhnou ve dnech 9.-11. 2. 2023 v areálu PVA EXPO Praha-Letňany. 

Poraďte se s našimi odborníky

Největší výrobce pálených cihel a keramické střešní krytiny Wienerberger s.r.o. zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na své veletržní expozice před začátkem stavební sezóny 2023. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství, týkající se cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach, fotovoltaických modulů Wevolt X-Tile a hydroizolační střešní fólie Leadax, jsou připraveny na veletrzích FOR PASIV a Střechy Praha 2023. Veletrhy proběhnou v areálu PVA EXPO Praha-Letňany ve dnech 9.-11. 2. 2023.

Co naleznete na veletrhu FOR PASIV?

Obchodní tým Porotherm vám rád poskytne odborné poradenství pro stavbu pasivních domů z cihel Porotherm. Představí vám moderní cihlové bloky Porotherm T Profi s integrovanou minerální vatou určených pro jednovrstvé zdění bez nutnosti dodatečného zateplení. Prohlédnout si budete moci interaktivní 3D model i fragment skladby jednovrstvého zdiva. 

Co vás čeká na veletrhu Střechy Praha?

Obchodní tým Tondach představí na veletrhu nové produkty pro letošní rok. Přijďte se podívat na pálenou střešní krytinu Tondach v mnoha variantách, povrchových úpravách a barvách. Nově i v pořádné černé engobě grafen. Také vám představíme fotovoltaické moduly Wienerberger Wevolt X-Tile, které se integrují mezi střešní krytinu a řešení pro ploché střechy – 100 % recyklovatelnou hydroizolační fólii Leadax Roov.

Soutěž o střechu zdarma

V expozici Tondach na veletrhu Střechy Praha 2023 bude probíhat po celou dobu veletrhu soutěž o střechu Tondach zdarma. Podrobnosti o soutěži naleznete na stánku u oblastních manažerů.

Získejte speciální akční nabídky

Naši oblastní manažeři vám rádi představí naše speciální akční nabídky z produktového portfolia zdicího systému Porotherm a střešní krytiny Tondach v rámci aktuálních kampaní. 

Kde se setkáme

Volná vstupenka na veletrhy pro naše zákazníky
Stáhněte si volnou vstupenku, která platí na všechny souběžně probíhající veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD, FOR THERM a Střechy Praha.
 
STÁHNOUT VSTUPENKU ZDARMA

Veletrh FOR PASIV 2023

Místo konání: výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany

Termín: 9.-11. února 2023

Umístění: hala č. 2, stánek A12 

Veletrh Střechy Praha 2023

Místo konání: výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany

Termín: 9.-11. února 2023

Umístění: hala č. 3, stánek 301

Obě expozice budou otevřeny ve všední dny od 10:00 do 18:00 h, v sobotu do 17:00 h.
Vstupenka platí na všechny souběžně probíhající veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD, FOR THERM a Střechy Praha.

Těšíme se na vás!

Obchodní tým společnosti Wienerberger s.r.o.

Další novinky

Více zde