Fotografie ocenění pro Wienerberger | Cena časopisu Stavebnictví za rok 2020
Fotografie z předání ocenění - Wienerberger získala 2 ocenění | Cena časopisu Stavebnictví za rok 2020
Grafika na web WTS

Wienerberger opět uspěl v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku

09. 11. 2021
Ve čtrnáctém ročníku soutěže Nejlepší výrobce stavebnin roku, za rok 2020, získala společnost Wienerberger s.r.o. dvě ocenění a opět tak obhájila svou pozici předního výrobce stavebních produktů. 

Grafika na web WTS

Nejlepší výrobce stavebnina roku 2020

Dne 4. 11. 2021 společnost Wienerberger opět získala ocenění v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku 2020. Získali jsme cenu časopisu Stavebnictví, a to za inovace, kvalitu výrobků a program bydlení Wienerberger e4 dům. 

Hlavním posláním soutěže je prezentovat výrobu stavebních hmot a materiálů a ukázat odborné i laické veřejnosti, že výroba stavebnin je ohleduplná k životnímu prostředí, šetrná a přitom moderní a energeticky úsporná a přináší na trh nové, esteticky i technicky dokonalejší výrobky. Soutěž je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působící na území České republiky a probíhá ve dvou kategoriích podle velikosti firmy (do 350 zaměstnanců, nad 350 zaměstnanců). 

Grafika na web WTS

Našim primárním cílem je být moderní společností a vzorem pro celý stavební průmysl

Wienerberger zaznamenal také výborné umístění v základní kategorii, dostali jsme se do užší nominace soutěže, tj. mezi 10 nejlepších firem. Toto ocenění za nás převzal Daniel Uskokovič. Jednalo se již o 14. ročník soutěže Nejlepší výrobce stavebnin, tentokráte tedy za rok 2020. Vyhlašovateli této ve stavebnictví prestižní soutěže jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu společně se Svazem podnikatelů ve stavebnictví.

Grafika na web WTS

Další novinky

Více zde

Naše produkty

Projděte si katalog pálené střešní krytiny Tondach, cihelných bloků Porotherm, lícového zdiva Terca nebo cihlové dlažby Penter.

Kontaktujte nás

Máte dotazy týkající se našich produktů?
Potřebujete poradit s výběrem, nákupem nebo realizací našich stavebních materiálů?
 

Stáhněte si dokumenty

Hledáte informace k našim páleným cihlám, fasádním cihlám, keramickým taškám, nebo dlažbě?

Více referenčních projektů