Nechte si zdarma spočítat střechu od odborníků

Nechte si provést odbornou kalkulaci přímo od výrobce střešní krytiny. Kromě přesného výpočtu spotřeby střešní krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, které garantuje při správném použití všech prvků 100% funkčnost budoucího střešního systému.

  • POZOR Nenechte si ujít jedinečnou soutěž o pořádnou střechu ZDARMA, která končí již 31. 3.

Délka zpracování jednotlivých výpočtů je 5 pracovních dní v závislosti na kompletnosti dokumentace a počtu žádostí.

Zaměření a vizualizace střechy (novinka)

Pokud máte zájem o zaměření vaší střechy (rekonstrukce střechy) a její vizualizaci s konkrétními taškami, využijte naší nové aplikace zaměření tím, že zaškrtnete políčko "Mám zájem o zaměření střechy objektu....".

Soutěž o pořádnou střechu ZDARMA!

Zapojte se do Soutěže o pořádnou střechu ZDARMA! Neotálejte však dlouho, tato akce platí pouze do 31. 3. 2024.

  • Služba je ZDARMA
  • Kalkulace i bez technické dokumentace
  • Nová aplikace - Zaměření a vizualizace
  • Garance 100% funkčnosti střešního systému
  • Materiál s nejlepšími užitkovými vlastnostmi
  • Profesionální přístup

Kromě přesného výpočtu spotřeby střešní krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, které garantuje při správném použití všech prvků 100% funkčnost budoucího střešního systému.

Nezapomeňte na své střeše použít moderní a vysoce efektivní řešeni tepelněizolačního systému střech Tondach iRoof. Tvarově stále tepelněizolační desky Tondach Thermo z polyisokyanurátové pěny (PIR) nabízí řešeni zatepleni střech pro novostavby i rekonstrukce. Tondach iRoof zabraňuje přehřívání interiéru v letním a úniku tepla v zimním období. Uspoří místo v podkroví. Získáte tak střechu bez tepelných a akustických mostů a možnost přiznání dřevěných prvků krovu v interiéru

Více informací o Tondach iRoof získáte po vyplnění kalkulačního formuláře tím, že zaškrtnete políčko “Mám zájem o tepelně izolační systém Tondach iRoof“.

V případě rekonstrukce střechy využijte také aplikaci pro zaměření a vizualizaci vaší střechy. Aplikace vám na webové stránce díky satelitním snímkům zobrazí virtuální model vašeho domu. Na vás pak už bude jen výběr střešní tašky, povrchu a barvy.