Foto lexikon dlažeb ruka s dlažbou

Betonová dlažba – dobrý základ

Beton je neuvěřitelně flexibilní a nejvíce používaný stavební materiál. Žádný jiný materiál se nedá tvarovat na tolik způsobů. Je odolný vůči zatížení, bezpečný a má výjimečné vlastnosti. Nespočetné formy, barvy a povrchové úpravy dělají z betonu jeden z mnohostranných materiálů. Přesvědčte se o nadčasové eleganci a mnohých funkčních výhodách betonových dlažeb.

Krásné formy a barevnost

Betonové produkty jsou všechno možné, jen ne fádní. Nabízí rozmanité flexibilní a individuální možnosti utváření ploch díky různým barvám, tvarům a povrchům.

Obnovení

V případě nutného odebrání části dlažby z plochy je možné ji bez problémů zase položit zpět. Místo vyjmutí se nijak neliší od okolní plochy.

Vysoká odolnost

Betonové výrobky jsou odolné i proti těm nejvyšším teplotám. Zachování pevnosti, jakož i vysoká odolnost zabraňují vzniku deformací a vyjetých kolejí a jsou dalšími vlastnostmi, kterými se betonové produkty vyznačují.

Životní prostředí

Dlažba napomáhá správnému odvodu vody do podloží. Používáním lokálních surovin k výrobě betonových produktů šetříme životní prostředí.

Mrazuvzdornost a odolnost proti posypovým solím

S betonovými produkty může jaro začít i bez oprav trhlin a prasklin. Produkty Semmelrock jsou mrazuvzdorné a odolné proti solím.

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Kontakty na specialistu pro dlažbu

Pokud hledáte odborníka na venkovní dlažbu, dlaždice a prvky zahradní architektury.

Zajímá vás kde nakoupit dlažbu?

Pokračujte na prodejní síť stavebnin, partnerů se vzorovou plochou, realizačních firem a zahradních architektů. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty k dlažbám - ceníky, katalogy, vzorové pokládky, technické listy a další.

Aplikace GardenVisions

Navrhněte si vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu s aplikací GardenVisions! Rozhodnutí s pomocí vizualizace nebylo snazší. Více než 100 realistických barev, formátů a povrchů dlažby!

Aplikace GardenVisions >

Vzorová zahrada Ledčice

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Vzorová zahrada Ledčice >

Know-how

Nenabízíme jen betonové výrobky, ale do detailu promyšlený systém venkovních dlažeb, dlaždic a zahradní architekturu, která s sebou přináší inteligentní a komplexní řešení s přidanou hodnotou. 

Know-how >