Služby pro váš dům

Hledáte inspiraci, nevíte jak začít s projektem nebo stavbou domu? Zajímá vás kde a za kolik nakoupíte naše materiály nebo řešíte reklamaci a nevíte na koho se obrátit?
Jsme připraveni vám ve všech těchto věcech pomoct, abyste dosáhli vysněného a spokojeného bydlení.

Hledáte inspiraci?

Sníte o novém domově? Nevíte jaké materiály zvolit?

Pokud vás trápí volba správného materiálu, pak je nejlepší volbou si prohlédnout referenční stavby, navštívit vzorkovny nebo jednu z výstav na které vám naši odborníci rádi poradí. Zároveň máme pro vás připravenou velkou řadu dokumentů i tiskovin, které vám vaši volbu usnadní.

Inspirace pro vás >>

 

Jste ve fázi projektové dokumentace?

Hledáte hezký a zároveň funkční projekt rodinného domu? Nerozumíte technickým výrazům?

Poskytneme vám technické poradenství. Nabídneme vám 80 typových projektů a zajistíme přesnou kalkulaci materiálu na váš projekt.

V programu Wienerberger e4 dům se postaráme o projekt, materiál i samotnou stavbu, aby realizace vašeho domu byla bez starostí.

Pomoc s projektovou dokumentací >>

Nakupujete materiál?

Máte projekt a řešíte nákup materiálu? Nevíte jak a kde nakoupit?

Náš zákaznický servis a oblastní manažeři vám pomohou s cenovou nabídkou i s volbou správného materiálu. Doporučíme vám prodejce stavebnin ve vašem okolí a zároveň vám zajistíme dobrou cenu i dopravu.

Pomoc s nákupem stavebního materiálu >>

Jste před realizací vaší stavby?

Řešíte jakou stavební firmu nebo pokrývače oslovit? Potřebujete založit stavbu nebo zaměřit střechu od prověřených profesionálů?

Všechny tyto vaše starosti jsme řešili už mnohokrát a rádi vám naše zkušenosti předáme. Stavbu založíme, pokrývače doporučíme a ještě vás pošleme k doporučeným půjčovám strojů pro vaši stavbu.

Pomoc před realizací stavby pro každého >>