Služby pro zdivo

Engineering students visiting showroom
Cihla Porotherm 19 AKU Profi
Porotherm logo on white background in RGB mode

Lokální školení zaměřené na teorii spojenou s praxí

V rámci rozšiřování a zkvalitňování nabídky svých služeb nabízí společnost Wienerberger s.r.o. menší odborná školení pro stavební firmy a menší  živnostníky.
Cílem těchto školení je kompletní proškolení stavebních firem na vybrané téma, předání jim know-how stavebního systému Porotherm, využití kontaktu se zkušenými stavebními techniky společnosti Wienerberger a dále pak přenesení do praxe jejich bohatých zkušeností.

Teoretická i praktická část školení

Školení stavebních firem
Školení stavebních firem

V úvodní teoretické části jsou zástupci stavebních firem seznámeni s novinkami v portfoliu stavebního systému Porotherm, je jim vysvětlen pracovní postup týkající se daného tématu  včetně řešení detailů. V neposlední řadě je zde prostor pro dotazy a diskusi nad tématy, které účastníky školení zajímají.

Během praktické části je stavebníkům předveden pracovní postup, účastníci školení si mohou sami vyzkoušet získané teoretické znalosti a využít konzultací se zkušenými stavebními techniky společnosti Wienerberger. Účastníci školení pak získávají certifikát o proškolení s roční platností.

Součástí školení mohou být i prezentace a ukázky dalších technologií navazujících na zdivo, které organizujeme ve spojení s našimi partnery, například proškolení povrchových úprav systému Porotherm ve spojení s výrobcem omítek Franken Maxit s.r.o. Tímto získávají naše školení na atraktivitě

Účast na školení je bezplatná

Termíny a místa školení organizujeme lokálně dle zájmu stavebních firem. V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte obchodního manažera dle vaší oblasti.

Kontakty naleznete dle své oblasti na mapě ZDE.

Videoukázka - školení na systém Porotherm a omítkové systémy Maxit

 
àüp

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.


Jak vám můžeme pomoci?

Kontakty prodejního týmu

Hledáte odborníka k pálené střešní krytině, keramickým cihlám, dlažbě nebo lícovému zdivu?

Zajímá vás kde nakoupit náš materiál?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin, stavebních firem i pokrývačů.

Centrum dokumentů

Prohlédněte si dokumenty k našim materiálům Tondach, Porotherm, Terca, Penter.

Nástroje

Referenční projekty