Mobilní technická příručka - prezentace aplikace v mobilních zařízeních
Mobilní technická příručka - prezentace

Nápověda k aplikaci Tondach mobilní příručka

Aplikace je určena pro mobilní telefony, alternativně ji lze využít i na tabletu.

Pohyb v aplikaci

Výběr položky v menu provedete ťuknutím na příslušnou položku. Do následující podkategorie se dostanete ťuknutím na další položku. Takto postupujte až k cílové stránce.

Pokud se chcete vrátit na předchozí menu, ťukněte na tlačítko Zpět v levé horní části obrazovky.
Pro funkci zpět lze využít i systémové tlačítko umístěné na boční části vašeho mobilního telefonu (některá zařízení toto tlačítko nemusí obsahovat).

Zobrazení stránky s technickým nákresem

V rámci aplikace jsou umístěny i stránky obsahující obrázky s technickými nákresy. Pro zvětšení ťukněte na obrázek technického nákresu. Následně se spustí prohlížečka obrázků a zobrazí se zvětšený nákres . Tažením po displeji je možné s obrázkem posouvat. Rychlost posouvání je ovlivněna výkonem telefonu.

Dvojitým ťuknutím na zvětšený obrázek se nákres zmenší.

Ťuknutím na ikonu křížku v levé horní části ovládací lišty zavřete prohlížečku a vrátíte se zpět do aplikace. Na liště jsou dále umístěny tlačítka s ikonami další a zpět, které lze využít v případě pokud stránka obsahuje více obrázků.

Aktualizace aplikace

Pokud jste v průběhu instalace nezaškrtli "Povolit automatické aktualizace", můžete tak učinit v GooglePlay nebo App Store. Výhodou je to, že se Vám aplikace zaktualizuje automaticky jakmile bude uveřejněna její nová verze na GooglePlay nebo App Store.  Aktualizace slouží k rozšiřování sortimentu Tondach a dalších funkcí aplikace.

Stahujte zde:

Mobilní technická příručka nejen pro pokrývače - QR kódy

Napište nám svůj dotaz k produktům Tondach

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na specialisty pro střechy

Pokud hledáte odborníka na střešní tašky, keramické a nekeramické doplňky nebo tepelněizolační systém střech iRoof. 

Zajímá vás kde nakoupit střešní tašky?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke střechám, střešním taškám, keramickým a nekeramickým doplňkům.

Grafika na web WTS
Zaměření a vizualizace střechy

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Zaměření a vizualizace střechy >

Technická podpora ke střechám Tondach

Obraťte se na naše odborníky, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny vaše otázky. Pomůžeme vám zvolit správnou střešní krytinu, poradíme vám jaké a kolik keramických doplňku je na daný typ střechy potřeba.

Technická podpora ke střechám >

Registrace záruky All Inclusive

Jsme si jisti kvalitou svých výrobků.

Proto nabízíme svým smluvním partnerům nad rámec zákonné odpovědnosti za vady rozšířenou 33letou záruku Tondach All Inclusive.

Registrace Záruky All Inclusive >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Benešov 2015 - střešní krytina Tondach Samba 11 glazura Amadeus černá & Lícové cihly Terca Blue Velvet | Wienerberger
Rodinný dům České Budějovice 2016 - střešní krytina Tondach Bobrovka kulatý řez 19x40 glazura Amadeus natur | Reference Wienerberger
Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger