• Profesionální přístup
  • Přátelské prostředí
  • Odborné poradenství
  • Inovativní a doporučená řešení

Školení pokrývačů od Tondachu

Skuteční pokrývači se zajímají o nové trendy, inovace a správné technické postupy. Přihlaste se.

Kvalitně položená střecha? Odborníci tvrdí, že i dnes jich je u nás jako šafránu, a spíš střechy dělí na ty s menšími či většími chybami. Problém přitom netkví v nedostatku vhodného a kvalitního sortimentu nebo doplňků, ale především v nekvalitně odvedené práci pokrývačské firmy.

I pro pokrývače platí: učit se, učit se a učit se. Jak lze problém řešit? V první řadě je nutné mu předcházet, a to zejména volbou kvalitní a osvědčené pokrývačské firmy, která má v oboru renomé a například prošla speciálními školeními, která zaručují, že pokrývači byli seznámeni s prací s jednotlivými materiály a získali odborné osvědčení.

Pálené tašky sice poskytují střeše krásu a originalitu, jsou však náročnější na pokládku. Proto pokrývačům nabízíme speciální dvoufázové školení,na němž se zájemci seznámí nejen s kompletním sortimentem Tondach, ale také s technikou jeho pokládání a finesami jednotlivých materiálů.

Podzimní kampaň 2018 Mistři pokládají Tondach

Školení 1. stupně

Všechny termíny na školení 1. stupně pro rok 2019 jsou již zaplněny.

Školení 1. stupně se věnuje seznámení s produkty firmy Tondach a aplikaci kompletního systému Tondach, a to jak keramického, tak i nekeramického příslušenství. Součástí školení je i prohlídka výrobního závodu v Hranicích nebo ve Stodu a ukázky montáže vybraných druhů krytin.

Více ZDE >>

Fotografie - Podzimní kampaň 2018 Mistři pokládají Tondach

Školení 2. stupně

Všechny termíny na školení 2. stupně pro rok 2019 jsou již zaplněny.

Školení 2. stupně je určeno vždy 16 pokrývačům, kteří již prošli základním školením 1. stupně, a navíc pracují s bobrovkami nebo často provádějí rekonstrukce střech památkových objektů a mají zájem se naučit další nadstandardní pokrývačské práce. Toto školení se koná v prostorách v prostorách školicího centra v závodě Tondach Hranice.

Napište nám svůj dotaz k produktům Tondach