Služby Tondach

Podzimní kampaň 2018 Mistři pokládají Tondach - pokládka střechy, pokrývač, střecha
  • Profesionální přístup
  • Přátelské prostředí
  • Odborné poradenství
  • Inovativní a doporučená řešení

Školení pokrývačů od Tondachu

Moderní pokrývač drží krok s dobou a stále sleduje nové trendy v oboru střech.
Nezůstaňte pozadu, přihlaste se na školení pořádané Tondachem! 

Kvalitní materiál a dokonalé systémové řešení bude fungovat, jen když je pokrývač správně zabuduje.

Moderní investor je náročný, hledá pro realizaci svojí střechy kvalitní a osvědčené pokrývačské firmy. Takové, které mají v oboru renomé a prošly speciálními školeními, při nichž byly seznámeny i s řešením nejrůznějších detailů, protože právě na těch mnohdy záleží. Spojením kvalitní krytiny a kvalitních pokrývačů ve výsledku vznikne kvalitní střecha!

Pálené tašky poskytují střeše bezpečí, krásu i originalitu, na pokládku jsou ale náročnější než jiné materiály. To si v Tondachu uvědomujeme a nabízíme proto pokrývačům speciální třístupňové školení, kde vás seznámíme s naším kompletním sortimentem krytin, doplňků a technikou jejich pokládky, včetně školení na tepelné izolace iRoof. Školení pokrývačů 2. stupně, je zaměřeno na pokládku bobrovek v obloukových plochách. 3. stupeň je zaměřen na pokládku nejnáročnější krytiny – prejzu. 

Školení proběhnou dle aktuálně platných epidemiologických opatření.

Školení 1. stupně

Nové termíny pro rok 2022 (leden-únor)

Školení 1. stupně je určeno všem pokrývačům. Podrobně vás seznámí s produkty firmy Wienerberger značky Tondach, včetně keramického i nekeramického příslušenství. Zároveň se seznámíte i s nadkrokevní PIR izolací iRoof.

V náplni nechybí ani ukázky na správné pracovní postupy, předvedení detailů, správnost provedení DHV a na montáže vybraných druhů krytin. 

Školení 1. stupně 2022 >

Školení 2. stupně

Nový termín pro rok 2022 (na přelomu únor/březen) + bonus

Nadstavbové školení 2. stupně je určeno pokrývačům, kteří často pracují s bobrovkami a mají zájem se naučit další nadstandardní pokrývačské postupy s touto krytinou. Vhodné je i pro pokrývače orientované na střechy památkových objektů. Nutnou podmínkou pro účast v kurzu je absolvování základního školení 1. stupně. 

Školení 2. stupně 2022 >

Školení 3. stupně

Termín pro rok 2022 se připravuje

Specializované školení 3. stupně je zaměřeno na pokládku prejzové krytiny, s důrazem na správné provedení detailů okapu, hřebene, nároží a úžlabí. Kurz je určen výhradně pro osoby vlastnoručně prejzu pokládající.

Seminář 3. stupně >

Školení iRoof

Nové termíny pro rok 2022 (leden-únor)

Jednodenní školení iRoof je zaměřeno na návrh a montáž systémové tepelné izolace iRoof. Rozděleno je na teorii a praktickou část, ve které si na modelech vyzkoušíte montáž parobrzdy, ukončení tepelné izolace u okapu, ve štítu a ve hřebeni, a také izolaci střešního okna. Seminář je zdarma.

Školení iRoof >

Napište nám svůj dotaz k produktům Tondach

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na specialisty pro střechy

Pokud hledáte odborníka na střešní tašky, keramické a nekeramické doplňky nebo tepelněizolační systém střech iRoof. 

Zajímá vás kde nakoupit střešní tašky?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke střechám, střešním taškám, keramickým a nekeramickým doplňkům.

Grafika na web WTS

Referenční projekty

Reference rodinný dům Benešov 2015 - střešní krytina Tondach Samba 11 glazura Amadeus černá & Lícové cihly Terca Blue Velvet | Wienerberger
Rodinný dům České Budějovice 2016 - střešní krytina Tondach Bobrovka kulatý řez 19x40 glazura Amadeus natur | Reference Wienerberger
Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger