Služby Tondach

Fotografie - Podzimní kampaň 2018 Mistři pokládají Tondach
  • Profesionální přístup
  • Přátelské prostředí
  • Odborné poradenství
  • Inovativní a doporučená řešení

Školení pokrývačů od Tondachu

Skuteční pokrývači se zajímají o nové trendy, inovace a správné technické postupy. Přihlaste se.

Kvalitně položená střecha? Odborníci tvrdí, že i dnes jich je u nás jako šafránu, a spíš střechy dělí na ty s menšími či většími chybami. Problém přitom netkví v nedostatku vhodného a kvalitního sortimentu nebo doplňků, ale především v nekvalitně odvedené práci pokrývačské firmy.

I pro pokrývače platí: učit se, učit se a učit se. Jak lze problém řešit? V první řadě je nutné mu předcházet, a to zejména volbou kvalitní a osvědčené pokrývačské firmy, která má v oboru renomé a například prošla speciálními školeními, která zaručují, že pokrývači byli seznámeni s prací s jednotlivými materiály a získali odborné osvědčení.

Pálené tašky sice poskytují střeše krásu a originalitu, jsou však náročnější na pokládku. Proto pokrývačům nabízíme speciální dvoufázové školení,na němž se zájemci seznámí nejen s kompletním sortimentem Tondach, ale také s technikou jeho pokládání a finesami jednotlivých materiálů.

Školení 1. stupně

Nové termíny pro rok 2021.

Školení 1. stupně se věnuje seznámení s produkty firmy Tondach a aplikaci kompletního systému Tondach, a to jak keramického, tak i nekeramického příslušenství. Součástí školení je i prohlídka výrobního závodu v Hranicích nebo ve Stodu a ukázky montáže vybraných druhů krytin.

Školení 1. stupně - rok 2021 >

Školení 2. stupně

Nové termíny pro rok 2021.

Školení 2. stupně je určeno vždy 16 pokrývačům, kteří již prošli základním školením 1. stupně, a navíc pracují s Bobrovkami nebo často provádějí rekonstrukce střech památkových objektů a mají zájem se naučit další nadstandardní pokrývačské práce. Toto školení se koná v prostorách moderního školicího centra v závodě Tondach Hranice.

Školení 2. stupně - nové termíny 2021 >

Seminář 3. stupně

Seminář pro rok 2021 zatím není znám (připravuje se).

Seminář pro pokrývače 3. stupně je speciální seminář na pokládku prejzové krytiny se zaměřením na správné provedení detailů okapu, hřebene, nároží a úžlabí. Je určeno výhradně pro osoby, které budou přímo tuto pokládku provádět.  

Školení iRoof

Návrh a montáž tepelné izolace střechy iRoof. Termín školení pro rok 2021 zatím není znám (připravuje se).

Školení - návrh a montáž tepelné izolace střechy iRoof bude probíhat formou jednodenního semináře se zaměřením na návrh a montáž tepelné izolace střechy (teoreitcká část). Praktická část bude zaměřena na trénink na modelech - montáž parobrzdy, detail okapu, štítu, hřebene a izolace střešního okna. Bezplatným seminářem vás provede Tomáš Pokorný. 

Napište nám svůj dotaz k produktům Tondach