Dům s pořádnou střechou a nabídka soutěže o střechu zdarma
Dům s pořádnou střechou a nabídka soutěže o střechu zdarma

Nechte si zdarma spočítat střechu od odborníků a vyhrajte ji!

Nezávaznou kalkulací střechy se automaticky zapojíte do soutěže o střešní tašky Tondach.

Jak to celé probíhá?

1.  Níže vyplňte formulář Kalkulační formulář Tondach.
2.  Do 5 pracovních dní vás budou kontaktovat naše operátorky, které si vyžádají všechny požadované podklady k zajištění kalkulace materiálu. 
3. Následně vám zašlou nezávaznou cenovou nabídku.
4. Automaticky vás zařadíme do Soutěže o pořádnou střechu.
 
Pro kalkulaci materiálu Tondach bez zapojení do soutěže pokračujte ZDE.
  • Služba kalkulace střechy je ZDARMA
  • Soutěž o střešní tašky na 150 m2 ZDARMA
  • Kalkulace i bez technické dokumentace
  • Nová aplikace – Zaměření a vizualizace
  • Garance 100% funkčnosti střešního systému
  • Materiál s nejlepšími užitkovými vlastnostmi
  • Profesionální přístup

Kromě přesného výpočtu spotřeby střešní krytiny a potřebných doplňků získáte zároveň návrh ideálního řešení, které garantuje při správném použití všech prvků 100% funkčnost budoucího střešního systému.

Nezapomeňte na své střeše použít moderní a vysoce efektivní řešeni tepelněizolačního systému střech Tondach iRoof. Tvarově stále tepelněizolační desky Tondach Thermo z polyisokyanurátové pěny (PIR) nabízí řešeni zatepleni střech pro novostavby i rekonstrukce. Tondach iRoof zabraňuje přehřívání interiéru v letním a úniku tepla v zimním období. Uspoří místo v podkroví. Získáte tak střechu bez tepelných a akustických mostů a možnost přiznání dřevěných prvků krovu v interiéru

Více informací o Tondach iRoof získáte po vyplnění kalkulačního formuláře tím, že zaškrtnete políčko “Mám zájem o tepelně izolační systém Tondach iRoof“.

V případě rekonstrukce střechy využijte také aplikaci pro zaměření a vizualizaci vaší střechy. Aplikace vám na webové stránce díky satelitním snímkům zobrazí virtuální model vašeho domu. Na vás pak už bude jen výběr střešní tašky, povrchu a barvy. 

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE O POUKAZ NA STŘEŠNÍ KRYTINU - SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK

Průběh soutěže a stručná pravidla

Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo svou účastí v této soutěži akceptuje úplná pravidla soutěže zveřejněná na webu pořadatele www.wienerberger.cz  a splňuje mj. podmínky uvedené v článku V. těchto pravidel a dále splní následující požadavky.

Na webové stránce www.wienerberger.cz provede v termínu od 10. 1. 2023 do 31. 3. 2023 registraci tak, že v daném formuláři pro kalkulaci materiálu vyplní osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon, celé místo stavby včetně popisu místa stavby a PSČ) a dodá podklady potřebné pro kalkulaci nejpozději do 7. 4. 2023.

V průběhu konání soutěže může být jedno místo stavby registrováno pouze jednou. Opakovaná registrace jednoho místa stavby nebude do soutěže zařazena.

Pro faktické získání výhry (tj. plnění výhry ze strany pořadatele) musí výherce předložit platnou kalkulaci Wienerberger na materiál Tondach pro z období 10. 01. 2023 do 7. 4. 2023 (za předpokladu, že tato kalkulace nebude doložena, výherce nemá nárok na poskytnutí výhry).

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže či celou soutěž zrušit bez udání důvodu.

Úplná pravidla soutěže naleznete ZDE >

Termín soutěže

Soutěž proběhne v termínu od 10. 01. 2023 do 31. 03. 2023

Výherní ceny soutěže

Výhrou v soutěži je poukaz na 150 m2 střešní krytiny Tondach

pro jednoho výherce a na jedno místo stavby, které bude poskytnuto na základě losování ze všech účastníků, kteří se výše uvedeným způsobem zaregistrovali do soutěže.

Výhra bude udělena formou poukazu k odběru.

Zapojte se do soutěže