Akustické cihly Porotherm AKU za cenu běžných Profi

Podmínky akce

Získejte zdarma každou 2. paletu akustických cihel Porotherm AKU Profi.

Využijte jedinečné letní akce na novostavby rodinných domů a k jednovrstvému obvodovému zdivu od nás nyní získáte cihly Porotherm AKU Profi za cenu standardních cihel. V závislosti na velikosti domu a objemu vnitřních konstrukcí tím uspoříte až 100 000 Kč bez DPH a navíc zvýšíte kvalitu vašeho budoucího bydlení.

Vaši slevu si můžete vypočítat na akčním letáku. Neotálejte však dlouho, tato unikátní akce platí pouze do 30. září 2023. Veškeré informace naleznete v podmínkách akce.

  • Vyplňte jednoduchý formulář

Vyplňte jednoduchý formulář

  • Akce se týká pouze novostaveb individuálních rodinných domů (RD) zkalkulovaných a naceněných naší společností s platným objednávkovým kódem.
  • Objednat výrobky můžete od 10. 7. 2023 - 30. 9. 2023 s termínem vývozu až do 31. 10. 2023
  • Celý RD bude objednán najednou a v objednávce je nutné uvést heslo LAP (LÉTO AKU PROFI). Minimální množství je 1 kamion (tj. 18 palet) cihel
  • V závislosti na velikosti domu a objemu vnitřních konstrukcí můžete získat akční slevu už od 55 %.

  • O 50 % tišší bydlení
  • Zvýšení stability vnitřního klima
  • O 50 % vyšší pevnost cihly

Získejte tyto akustické cihly Porotherm AKU Profi ...

Cihla Porotherm 30 AKU Z Profi - Akustická broušená

Broušený akustický cihelný blok P+D pro tl. stěny 30 a 64 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 25 AKU Z Profi - Akustická broušená

Broušený akustický cihelný blok P+D pro tl. stěny 25 a 54 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 19 AKU Profi - Akustická broušená

Broušený akustický cihelný blok P+D pro tl. stěny 19 a 42 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 11.5 AKU Profi - Akustická broušená

Broušený akustický cihelný blok P+D pro tl. stěny 11,5 cm na maltu pro tenké spáry.

... za cenu běžných cihel Porotherm Profi

Cihla Porotherm 30 Profi - Broušená

Broušený cihelný blok pro tl. stěny 30 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 24 Profi - Broušená

Broušený cihelný blok pro tl. stěny 24 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 17.5 Profi - Broušená

Broušený cihelný blok pro tl. stěny 17,5 cm na maltu pro tenké spáry.

Cihla Porotherm 11.5 Profi - Broušená

Broušený cihelný blok pro tl. stěny 11,5 cm na maltu pro tenké spáry.

Komu je akce určena?

Vychutnejte si hlukem nerušené bydlení!

Nerušené a klidné bydlení je snem každého. Jedním z důležitých faktorů, které výrazně ovlivňují kvalitu bydlení, jsou zvukově izolační vlastnosti zdiva. Speciálně pro prostory, kde jsou zvýšené nároky na zvukové tlumení, doporučujeme zvukově izolační cihly Porotherm AKU Profi.

Dělicí stěny s těmito cihlami také nabízejí vynikající tepelně akumulační schopnost, která přispívá k teplotní stabilitě v místnosti, a tím i vyšší úspoře energie.

Plánovali jste koupi Porotherm AKU Profi i bez této akce? Skvěle, tak to stavíte pořádně! A proto si zasloužíte zaplatit méně a ušetřit. Akustické vnitřní příčky získáte v letní akci za cenu běžných vnitřních příček a ušetřené finance tak můžete věnovat na další pořádné stavební materiály, třeba na střešní tašky Tondach.

Když stavíte z pořádného obvodového zdiva, dostanete od nás i pořádné vnitřní příčky! V této letní akci vám bez jakéhokoli příplatku upgradujeme vnitřní zdivo z Porotherm Profi na Porotherm AKU Profi. Za stejnou cenu tak získáte ještě lepší cihly. V kombinaci s obvodovým zdivem bude vaše budoucí bydlení co do kvality materiálu bezkonkurenční.

Spočítali jsme, že nákupem běžného zdiva Porotherm nebo vůbec levnějších stavebních materiálů díky naší akci v tuto chvíli zase tolik neušetříte. Když se nyní rozhodnete pro kvalitnější jednovrstvé cihlové zdivo Porotherm, odpadne vám nutnost realizace další vrstvy zateplení a navíc, v rámci naší letní akce, získáte ještě lepší cihly pro vaše vnitřní příčky. Vaši stavbu a budoucí komfort bydlení tak „zupgradujete“ hned dvakrát! Nechte si od nás spočítat akční nabídku zdiva při přechodu na lepší obvodové zdivo a vyladěné vnitřní příčky budou již jen bonus.

logo Porotherm

 

 

Vybraný cihlový AKU sortiment pro stavbu rodinných e4 domů

e4 konstrukční řešení je optimalizováno pro nejvhodnější kombinace jednotlivých výrobků ze systému Porotherm. Jedná se o preferovaný sortiment ze strany výrobce, projekcí, obchodníků i stavebních firem. Sortiment je dostupný na celém území ČR, protože je podporován na skladech stavebnin. Více informací o e4 domech naleznete na webu www.e4dum.cz.

Vnitřní cihelné AKU zdivo

Vnitřní cihelné zdivo je nedílnou a velmi důležitou částí konstrukce e4. Má vliv na zachování funkčnosti domu a výhod obvodového zdiva, kterými jsou zdravé vnitřní prostředí, bezpečnost a tepelný komfort. Zároveň plní funkci akustickou. Proto byly do konstrukce e4 zahrnuty speciální cihly pro zvýšení akustického komfortu, které výrazně izolují zvuk mezi jednotlivými místnostmi v domě.

Dokumenty

Reference rodinného domu v Plzeňském kraji 2017

Jak získat akustické cihly Porotherm AKU Profi za cenu standardních Porotherm Profi?

Letní akce pro novostavby rodinných domů. K využití akce použijte pro svou stavbu obvodové zdivo Porotherm EKO+ Profi nebo Porotherm T Profi. Objednejte zboží nejpozději do 30. 9. 2023 s vývozem do 31. 10. 2023.

Stavte pořádně a získejte pro svou novostavbu pořádné vnitřní zdivo!