Stavební materiály pro vaši stavbu

Společnost Wienerberger nabízí komplexní řešení pro bydlení v domech s keramickou obálkou. Jedná se o systémové řešení pro moderní bydlení, jehož základem je využití synergie při spojení zdiva Porotherm, střechy Tondach, fasády Terca a dlažby Semmelrock či Penter.

Vyrábíme a dodáváme stavební materiály na vaši stavbu

Keramické zdivo Porotherm dodá vašemu domu špičkový výkon. Díky svým vlastnostem je zdivo ideální téměř pro všechny typy staveb.

Zdivo Porotherm >

Moderní vzhled, dlouhá životnost, záruka 33 let a léty prověřené vlastnosti pálené tašky Tondach jsou jistotou správné volby. Střecha je nejen tradiční, ale hlavně moderní řešení pro váš dům.

Střecha Tondach >

Proč Wienerberger

Konfigurátor domu

Navrhněte si vlastní dům za 5 minut

Dům pro zdravý život rodiny. Velký? Pro fandy zahrady? Menší, ale praktický? Stačí si ho navrhnout. 

Konfigurátor domu >

Novinka

Wienerberger e4 dům

Zdravý cihlový dům na míru

Wienerberger e4 dům představuje spojení kvalitní stavebních materiálů s profesionálními stavebními firmami a s řadou speciálních služeb a garancí. Získejte jistotu, že váš dům bude stát za to. 

Wienerberger e4 dům >

Náš zdravý domov

Zdravé vnitřní prostředí je jedním z hlavních benefitů domů, které jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů

Bydlení v cihelném domě je zdravé a splňuje vysoký komfort vnitřního prostředí. Nabízíme vám zdravé řešení bez nutnosti instalace drahých a složitých zařízení.

Náš zdravý domov >

Novinka

Nechte se inspirovat

Prohlédněte si reference všech produktových značek Porotherm, Tondach, Terca, Semmelrock a Penter na jednom místě v referencích Wienerberger.  Získejte tak inspiraci pro váš projekt.

O společnosti Wienerberger

Společnost Wienerberger s.r.o. má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí služby, výrobu a prodej systému stavebních materiálů pro výstavbu zejména rodinných a bytových domů. 

Základem nabídky je zdící systém Porotherm a v něm především tepelně izolační cihly řady Porotherm T Profi a akustické zdivo Porotherm AKU Profi. Součástí stavebnicového systému Porotherm jsou také překlady a stropy.

Druhým pilířem produktové nabídky jsou keramické střešní krytiny značky Tondach, která je od roku 2019 integrální součástí skupiny Wienerberger.

Náš sortiment stavebních materiálů je však mnohem širší.  Náročnějším zákazníkům nabízíme například lícové cihly a obkladové pásky Tercabetonové dlažby Semmelrock a cihlové dlažby Penter.

Jsme český výrobce a naše výroba je realizována v několika moderních výrobních závodech.

Do skupiny Wienerberger CZ patří i další výrobci se samostatnou právní subjektivitou, jež se zabývají výrobou specifických produktů, popřípadě slouží jako servisní a technické zázemí pro hlavní výrobní závody.

Kariéra

Skupina Wienerberger zaměstnává více než 11 tisíc spolupracovníků ve 27 zemích světa.

Naše personální politika se soustřeďuje na péči o naše zaměstnance. Věříme, že profesní i osobní rozvoj našich spolupracovníků, budování pocitu sounáležitosti a podnikatelsky orientovaná firemní kultura jsou základem individuálního nasazení a dlouhodobého úspěchu společnosti. U nás je člověk středem zájmu.

Pracovní nabídky >