Vyhrajte střechu Tondach ZDARMA

Již samotná střecha z pálené střešní krytiny Tondach je výhrou! Nyní máte jedinečnou možnost získat střechu Tondach ZDARMA.

Wienerberger Tondach Logo

Zapojte se do soutěže a vyhrajte. Je to snadné!

Vyplňte nezávazně formulář pro kalkulaci střechy

Vyčkejte na slosování výherce

Zúčastnit soutěže se můžete pouze do 11. 04. 2021!

Povrchové úpravy střešní tašky Tondach Stodo 12

Průběh soutěže a stručná pravidla

Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo svou účastí v této soutěži akceptuje úplná pravidla soutěže zveřejněná na webu pořadatele www.tondach.cz, splňuje mj. podmínky uvedené v článku V. těchto pravidel a dále splní následující požadavky:

Na webové stránce www.tondach.cz provede v době trvání soutěže registraci tak, že v daném formuláři vyplní osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon, místo stavby a PSČ), čímž se zaregistruje do losování o výhru – střechu Tondach. V průběhu konání soutěže se může účastník registrovat pouze jednou a může vyhrát pouze jednu výherní cenu. Úplná pravidla soutěže naleznete zde.

Termín soutěže

Soutěž proběhne v termínu od 15. 2.  – 11. 4. 2021

Výherní cena soutěže

Výhrou v soutěži je střech, které bude poskytnuta na základě losování ze všech účastníků, kteří se výše uvedeným způsobem zaregistrovali do soutěže jednomu výherci. Výhra bude udělena formou poukazu k odběru – základních tašek pálené střešní krytiny Tondach

  • Základní tašky dle vlastního výběru, ze standardní nabídky pálených tašek (vyrobených v závodech Tondach společnosti Wienerberger s.r.o. v České republice)
  • V množství do 200 m² střechy
  • Platnost poukazu na odběr zboží je do 30. 6. 2021
  • Součástí poukazu je i doprava obsahu výhry v soutěži na místo stavby výherce
  • Poukaz bude možné využít pouze u stavebnin určených organizátorem soutěže
  • Náhrada této věcné výhry v penězích není možná.
 

Vyhodnocení soutěže

Losování proběhne do 10 pracovních dnů ode dne ukončení soutěže, v závodě Tondach společnosti Winenerberger s.r.o., Bělotínská 722, 753 01 Hranice, za účasti dvou osob v zaměstnaneckém vztahu k pořadateli. Vylosován bude jeden výherce, který bude uveřejněn/ informován o výhře v termínu a způsobem uvedeným v úplných pravidlech soutěže.